Srpen 2010

The End Which Means The Beginning

28. srpna 2010 v 20:14 | valleria |  MANAGEMENT
by valleria
Tohle už mám promyšlené nějaký ten pátek. Přeci jen, adresa blogu je již čtyři roky stará a už dlouhou dobu neodráží jeho zaměření. A začít od nuly, znovu od začátku, mi přijde jako vhodné řešení. Moc se toho nezmění, pořád to budu ta samá otravná já se vším všudy, jen někde jinde. A bohužel někteří z vás se mě jen tak nezbaví. Budu k vám chodit, kdykoliv si najdu čas, až už chcete či ne. Na druhou stranu je to i tak trochu způsob, jak se mě zbavit, stačí napsat. Samozřejmě mě prozatím ještě najdete u Emily, co se týče Michaely... stačí si to přečíst tam. Datum otevření je pochopitelně dnešní, přestože založený byl už pár dní před tím.

Tuším netřeba víc říkat, všichni to chápete. Na vás je, uvidíme-li se tam. (return-to-innocence.blog.cz)

I'm so sorry

26. srpna 2010 v 11:37 | valleria |  Notebook
Víte, co? Říkala jsem si, nebudu šílet, nechám to být. Budu si bláznit v hlavě, abych tím nikoho neohrozila, ale od čeho by tu potom byl tento blog? Vedu ho tak, že tu mám vše, co zbožňuji, tudíž to sem patří a koneckonců nikoho nenutím to číst. A člověk potřebuje někdo vyjádřit svůj názor či cokoliv tomu podobného, když s lidmi, se kterými se osobně stýká, to neřeší v důsledku obav ze ztrapnění. He, a vy si můžete za monitorem říkát ach, to je magor, zachraňte mě, ale já to neuvidím, takže proč by mi to mělo vadit? Ne nadarmo se říká, co oči nevidí, srdce nebolí. No, myslím, že k nudnému úvodu by stačilo, následuje ta nudnější, otravnější část.

Začnu jednoduše - kde je září? Vážně lidi, k té podstatné části se dostanu později, teď čistě nezávislácky. Prvního srpna jsem se rozhodla, že se těším na první září a na nový rok v blázinci. Víte, kupodivu, ne kvůli lidem, koneckonců já jsem asociální. Velké davy, počítaje pět a více, jsou pro mě šílenou představou. Těším se na to, že budu muset něco dělat, budu... Jednoduše, nic nedělání je příjemné, ale po pár dnech vám to začne lézt krkem, a já jsem právě nyní v tom bodě, školní povinnosti mi prospějí. A k té druhé stránce - čím dřív září, tím dřív poslední týden v září, tím dřív kostičky. Ano, čtyři měsíce bez nových dílů je prostě příliš a je to neúsnosné. Netřeba rozebírat, znáte to jistě z vlastních zkušeností, i když třeba s něčím jiným. Akorát víte... pak vám hodí promo, na které čekáte už od doby, co vám dohrála v květnu poslední scéna finále předchozí řady, pustíte si ho a je s vámi konec. Uslyšíte tam hlášky typu I just assumed that when you guys got back you'd be a real couple či Why? Are YOU in love with him, uvidíte Kostičku s ofinou, jak přerušuje polibek Bootha a jeho Hannah "Montany" či Bootha opět ve vojenském v objetí s Brennanovou a víte, že ani v této řadě se pravděpodobně nedočkáte (ají), ale ani to vám nevadí, protože jste prostě tak moc závislí, že víte, že neexistuje naprosto nic, co by vás donutilo říct "končím, už nebudu koukat, protože tohle mi prostě nevyhovuje". Ano nevyhovuje, ale kruci, jsou to Bones, je to David s Emily, Michaela s TJem, Tamara, John, Stephen Fry, Patricia Belcher, Ty Panitz a já nevím, kdo ještě... sakra, jak by vás něco mohlo donutit, abyste přestali koukat? Když říkám vás, myslím to jako zobecnění a přenesení významu na mě. Whoa, damn it. Končím... s psaním. Sing hallelujah.

I just do not know what

25. srpna 2010 v 18:18 | valleria |  Notebook
Nic důležité, jako vždy. Už ani nevím, jak jsem chtěla začít. Ew. Vážně, House je někdy nechutnější než Bones. Což mě přivádí k myšlence či vyslovení názoru, že nesnáším živé mrtvoly. Ano, zvláštní spojení, zní to spíše jako oxymorón, vím to. Ale snažila jsem se říct, že nemám ráda filmy, seriály či cokoliv, kde mrtvý člověk vypadá jako člověk. V Bones jsou to prostě kostry, občas dosti nechutné, slizké, prolezlé červy a podobně, ale nepřipomíná vám to člověka, většinou. Tudíž, neexistuje důvod, proč by se nad tím někdo měl zhrozit. Zatímco když vidím 'normálního' člověka, to mi je nepříjemné. Nebo doktorské seriály, čerstvá krev, rány... jak jsem řekla, ew. Už bych si měla konečně pustit Alenku, dokonce i můj starší bráška říká, že to je hezké, to je co říct. Mimochodem, když už jsem byla u toho House, přeju si, aby se Huddy nikdy nestalo. Ještě stále fandím House/Cameron a je mi jedno, jak divně to zní. Odkdy si Nova hraje na Jojku a pouští tři reklamy do čtyřicetiminutového pořadu?... Moment. Musím... přestat... tak to dopadá, když děláte několik věcí najednou, narazíte na... to... a pak ... *dies*

On Strange Tides

25. srpna 2010 v 16:43 | valleria |  FamousInPicture
Něco jiného pro změnu. Už jsem se smířila s faktem, že bude čtvrtý díl - asi víte, že Pirates Of The Caribbean je na listu posedlostí, kterými jsem si prošla, ale musím uznat, že jsem byla proti novému dílu, navíc bez Keiry, a Orlando by tam taky měl být - ale to, že tam má být Penelope Cruiz, s tím asi nikdy smířená nebudu. Nesedí mi tam, měla bych sice počkat než to uvidím, jenže... Každopádně, na Johnnyho se těším.johnny as jack
source: sabkyyyy.blog.cz

The Best Booth&Brennan Season 5 Moments

22. srpna 2010 v 19:03 | valleria |  SHIPS, PAIRINGS
Někteří si zřejmě pamatujete rok starý článek na téma "nejlepší Booth/Brennan momenty". Tehdy se to týkalo prvních čtyř řad. Letos nám přibyla pátá a je na místě ji přidat. Tentokrát však své šílené řeči omezím na minimum, protože mi je naprosto jasté, že ti, kteří pátou řadu viděli a mají rádi Bones, to vidí/cítí stejně, tak proč bych to tím měla kazit... Některé náhledy jsou ovšem méně kvalitní, což je zapříčeněno, jak jsem nedávno zjistila, formátem. A jelikož většina je jpeg, je stejná většina méně kvalitní, ale co už. Mimochodem, toto je to 'ono', na čem jsem dělala. 

5x01 Harbingers In a Foutain

Supernatural • Jared Padalecki, Jensen Ackles

22. srpna 2010 v 16:28 | valleria |  FamousInPicture
Myslím, že si zde hoši touhle dobou už zaslouží své čestné místo.supernatural

Hedley - perfect

22. srpna 2010 v 16:12 | valleria |  LISTENING
Víte komu/čemu mohu za toto poděkovat, protože jinak bych se k něčemu takovému jen tak sama od sebe nedostala. A byla by to škoda, jelikož je to velmi krásné a tím mé průpovídky stačí.


Booth, Seeley Booth

19. srpna 2010 v 18:20 | valleria |  DAVID GALLERY
Vy ani netušíte, co se na vás žene. Ale prozatím, užívejte Bootha. Víte, na něčem momentálně pracuji, a když už jsem byla u toho, nemohla jsem odolat.booth, seeley booth

[47] Icons

16. srpna 2010 v 19:55 | valleria |  my creations
Sama sobě se divím. Opravdu. Tentokrát je to trochu větší várka a většinu jsem dělala dnes odpoledne, ale pár je už nějaký ten pátek starých. A jejich vskutku dost. Jestli mě matematika neklame, mělo by jich být 47. Některé se mi líbí, ovšem jsou tu i takové... víte jaké.icons
[7x] David Boreanaz
[2x] David&Jamie Bergman
[5x] David&Emily Deschanel
[1x] Emily Deschanel
[16] Booth&Brennan
[2x] Angel&Cordelia
[2x] House&Cam/Hugh Laurie
[2x] Michaela Conlin
[1x] Amy Acker
[2x] Charisma Carpenter
[1x] Jamie Bergman
[1x] Jennifer Love Hewitt
[2x] Jennifer Morrison
[1x] Rachel McAdams
[2x] Sarah Michelle Gellar

Wannabe In The Weeds

15. srpna 2010 v 17:58 | valleria |  Quotes
Booth: Everybody thinks they're the next Kelly Clarkson.
Brennan: Who's Kelly Clarkson?
Booth: American Idol. "Because of you".
Brennan: Because of me?
Booth: Nevermind.

Bob Marley

15. srpna 2010 v 17:44 | valleria |  Quotes
"Love the life you live, live the life you love."

The only vampire in my heart

13. srpna 2010 v 17:22 | valleria |  DAVID GALLERY
... tak to prostě je. :)got milk?

David on the Set of Bones

11. srpna 2010 v 16:53 | valleria |  DAVID GALLERY
Dokázala bych strávit hodiny zíráním na ten jeho úsměv.david on the set

One Republic - Marching On

10. srpna 2010 v 17:13 | valleria |  LISTENING
Pro tentokrát opět One Republic. Tahle se jmenuje Marching On a naprosto mě okouzlila. Prvně jsem ji slyšela v jednom videu - původně jsem sem chtěla dát jej, ale vymluvila jsem si to, máte-li ale zájem 'I don't do really good with change', vynikající zpracování - a jak tak koukám a snažím se věnovat i písničce, uvažuji nad tím, zda-li to jsou či ne One Republic. a) je správně. Ovšem nelíbila se mi. Přišla mi nijaká, ale znáte ten proces. Nyní jeden z mých nejoblíbenějších songů. Nemůžu ji ani popsat, je prostě nádherná. Má ovšem tři verze. S Timbalandem zamítám, přijde mi strašná, pak tu mám z výše uvedeného videa, mnou nejposlouchanější - albumovou verzi - a včera odpoledne jsem objevila další - televizní. Přijde mi taková živější, možná i tanečnější, ale je také dobrá. Jestli Marching On neznáte, měli byste to napravit.


v případě zájmu, zde je verze s videoklipem + lyrics

This time don't need another perfect line

9. srpna 2010 v 22:00 | valleria |  Notebook
Na týden jsem si dala volno, ovšem ono to nebylo tím, že bych ho chtěla, spíš mi chyběl čas. Ne,
life
 nic jsem nedělala. Jen jsem koukala na čtvrtou a pátou řadu Bones. Zase. A to je ten důvod. Sledovala jsem několik dílů denně, nedivte se. Ale dnes jsem skončila a do čtyřiadvacátého září držím celibát. Dobrá, jen napůl, protože u nás se prostě ve středu kouká, ale dabovaná verze se zas tak nepočítá ne? Ale náhodou jsem viděla nový film, 96 hodin - Liam Neeson v hlavní roli, dobrý film, a dva nové seriály. Speciálně pro Lolu, Supernatural a je to opravdu dobrý seriál. Nejdřív jsem byla jiného názoru, ale nakonec je dobrý. A Pretty Little Liars. Tohle vůbec není můj styl, středoškolské prostředí a tak podobně, ale musím říct, že se mi to líbilo. Ano, ty herečky jsou mladé a občas je poznat jistá herecká nezkušenost, ale nějak začít musí, že. Myslím, že je to docela zajímavé a kdyby to někoho zajímalo, z mužstva mě nejvíc zaujala postava Tobyho. Je to divné? Díky tomu, že seriál teprve začíná, chytám se celkem rychle a nemusím příliš dohánět, ovšem celých pět řad Supernatural, to zabere více času. Ale, když jsem si zakázala Bones, tak mám aspoň co dělat.
Mimochodem ano, změnila jsem design. Opět. Nemám času na zbyt, utíkám...

• TJ Thyne

9. srpna 2010 v 19:00 | valleria |  FamousInPicture
Tahle se mi opravdu líbí.tj thyne

Criminal minds

2. srpna 2010 v 20:58 | valleria |  WhatToWatch
criminal minds
Už je na čase napsat něco na účet 'myšlenek'. Klidně to přiznám, nesnášela jsem, když ženská část naší rodiny přepla na seriál s názvem 'myšlenky zločince'. Opravdu velice mi to vadilo a ze všeho nejvíc mi vadilo, když toto bylo zaplé v mém pokoji, čemuž se velmi často nedalo vyhnout. Ale nyní si skutečně nepamatuji ten zlom. Nemám ponětí, když se z nich stal můj oblíbený seriál, avšak na tom vlastně ani nesejde, důležité je, že se tak stalo a já jsem za to ráda. Taky si neodpustím poznámku, že asi patří k té menšině, která má radši díly bez Gideona. Nicméně, je to opravdu vynikající seriál, který je sice zase více zaměřený na případy, a bývá vážnější, ale člověk to občas potřebuje, a přesto i tady je spousta zábavy a sympatických postav... a stačí říct, že jsou v mé top pětce nebo jste se stále nechytli?
Nemám tu nejoblíbenější postavu, i když nejvíce 'tíhnu' K J. J. a Hotchnerovi a chtěla bych mít alespoň půlku Spencerových znalostí, jinak mám ráda všechny.

Keira Knightley by Nick Haddow

1. srpna 2010 v 17:44 | valleria |  FamousInPicture
Já jsem jen ráda, že s ní máme zase něco nového. A rovnou tak úžasného.
keira knightley
wanna more? yep