Červenec 2010

Na čem záleží?

29. července 2010 v 19:41 | valleria |  Quotes
"If nothing we do matters, then all that matters is what we do."

(David Boreanaz) Angel, Season 2, Episode 16 

Who would resist?

29. července 2010 v 19:28 | valleria |  DAVID GALLERY
Přiznám se bez mučení, dnešní odpoledne jsem strávila prohlížením fotek Davida Boreanaze na internetu. Ukladála jsem, ukládala a ukládala. Opravdu velmi. A já se s vámi nyní podělím o část své práce. Hezkou zábavu.
DB - piratesnet.blog.cz (9)

"I love it when they do this because it proves that they really need a script."

27. července 2010 v 15:32 | valleria |  FamousInPicture
Všichni jste to jistě už viděli, ale byl by to hřích nemít ji tu. Toto se musí šířit všude a navždy.

Emily: I'm just here to help.
David: Love you too.
Emily: Love you more.
David: Love you just a little bit more.
Emily: I don't know… I don't think that you could love me any more.
David: Just a little bit more, just a little bit more, just a little bit more…
Emily: I don't think so.
David: Just this tinsy bit more.
Emily: I don't think so.
david/emily
haven't seen the baby-talk?

Sarah Michelle Gellar

25. července 2010 v 21:19 | valleria |  FamousFaces
sarah
Sarah znám už pořádně dlouho, vlastně stejně jako Davida. A už jsem tu vyprávěla, že jsem vždy byla Buffy/Angel fanoušek, a když se v seriálu Angel Buffy už nevyskytovala a místo ní si Angel tvořil cosi s Cordelií, nic jsem nenamítala, ba naopak. Proč to vytahuju? I přestože jsem byla pro Buffy/Angel, samotnou postavu Buffy jsem ráda neměla. Lépe řečeno, teď to tak vidím, nepamatuji si, jak to bylo tehdy. A tak jsem si nikdy nevytvořila vztah k Sarah. Nevadila mi, ale jednoduše, myslím, že to znáte. Naštěstí jsem se nedávno dostala k filmu Cruel Intentions, o které jsem si myslela, že se jedná o horor. Ty mi sice nevadí, ale neměla jsem potřebu film vidět. Detaily vynechám, film jsem viděla a a velmi, opravdu velmi se mi líbí. A obzvláště mě zaujala právě Sarah. Byla tam opravdu skvělá a já jsem si ji konečně mohla naplno oblíbit.

Because to me they are perfect

25. července 2010 v 15:18 | valleria |  bones
Vážně lidi, tohle není fér. Asi ani nemá cenu zmiňovat, jak je Emily krásná a David, že... Ne, nemá to cenu, vy to víte.comiccon

The Man, The Legend

23. července 2010 v 12:04 | valleria |  DAVID GALLERY
Netuším, čím to je, ale ten můj klon stále nedorazil. Asi si budu stěžovat.david boreanaz

Doing the same over and over again.

20. července 2010 v 19:07 | valleria |  Notebook
Jistě, říkala jsem, že to je můj favorit. Ano je. Ovšem, nuda a neschopnost dělat něco kloudného zapříčinily otevření photo filtru a vzniklo toto. A jaksi jsem byla s výsledkem spokojená a nechtělo se mi čekat. Nebojte, druhé takové osvícení se již dít nebude. Tedy se na "nerdy" pravděpodobně budete dívat delší chvíli, doufejme. Nechme to být.

Plánuji tři smysluplné příspěvky. Máte se na co těšit, opravdu. Jak jinak, že?
Cítíte to stejně? Je teprve dvacátý den prázdnin. No ne, už? Proč to tak utíká?

Víte, co jsme chtěla? Kdo to uhodne má bod. Poradím, začíná to na en, končí na cé a je to na tři.
Tak bych se vám aspoň mohla pochlubit, že jsem si včera pořídila 206 kostí od Kathy Reichs, což je přesný počet kostí v lidském těle. Ani nevím, kolik jsem toho od ní už četla, mimochodem rozhodně ne popořadě, ale tři mám vlastní. Od včera, do té doby byly jen dvě. Složitá matematika. A sluchátka jsem nesehnala. Nejsem tak vybíravá, ale tak to dopadá, když je váš konektor velikosti dva a půl a v obchodech samé tři a půlky.

Zdrcující. Pravda že?

Because I Care

18. července 2010 v 20:36 | valleria |  gallery

Kam se poděly hvězdy?

16. července 2010 v 23:16 | valleria |  Notebook
Bývaly doby, kdy jsem otevřela okno a sledovala tmavou modrou oblohu plnou zářivých hvězd.
Pomocí fotoaparátu jsem se tuto krásu snažila zachytit navždy. Naivně ovšem, neboť výsledkem bylo prázdné modré plátno. V té době nebylo zvykem využít jiného nastavení pro různé typy prostředí. A nyní, když je možné vyfotografovat i takto nepatrná světélka, není co fotit. Světla z lidských rukou zastiňují ta vesmírná. Už se mi nenaskýtá možnosti sledovat hvězdy. Občas je k záhlednutí jedna či dvě, ale nutí mě to zamyslet se, není to pouze letadlo? A mně to chybí. Chci někam, kde je uvidím. Chci opět vidět tmavou modrou oblohu plnou zářivých hvězd.

Trading Yesterday - Love Song Requiem

16. července 2010 v 23:15 | valleria |  LISTENING
Myslím, že většina z vás zná Shattered. Ať už celou či zkrácenou verzi. Kdo by si ji nezamiloval? Nedávno jsem se dostala i k May I, a tak si říkám, že si poslechnu i další. Mám celé CD More Than This a nenašla jsem nic, co by se mi nelíbilo. Poslechla jsem si i pár jiných, ale zatím jsem daleko nedošla. Ale nevadí, prozatím mi toto stačí. Již teď Trading Yesterday zařazuji do oblíbených skupin. Přemýšlela jsem, jestli sem dát Shattered, když díky ní jsem je objevila. Jenže proč sem dávat něco, co znáte? A tak jsem zvolila Love Song Requiem. Opravdu krásné.

The stuff I newly own

16. července 2010 v 22:55 | valleria |  gallery
Jak jsem slíbila, a vy jste z toho zajisté nadšené a nemůžete se dočkat, podělím se s vámi o pár nových "doplňků" nejdůležitější místnosti našeho bytu. Mého pokoje.

I've just got myself into more working

15. července 2010 v 14:08 | valleria |  Notebook
Umím nazvat samu sebe "šílenou", ale budu mnohem radši, uděláte-li to vy.

Jelikož vím, že je tu hodně bones fanoušků, jsem si jistá, že většina z vás zná českou stránku o Emily Deschanel, která ztvárňuje hlavní roli naší Kostičky. Co možná nevíte je fakt, že zakladatelku této stránky, Roxy, dobře znám. A ona se právě rozhodla ukončit své blogařské povinnosti. Snažila jsem ji přemluvit, jak jen to šlo. Mé osobité charisma nezapůsobilo. I love being ironic. Nebudu vypisovat, jaké jsme vedly konverzace na toto téma. Jediné, co vám prozradím, je výsledek. Přebírám její práci. Nyní bude správa jejích blogů o Emily a Michaele Conlin na mně. Více to nebudu rozvádět, ona sama to udělala skvěle, tak si to můžete přečíst tam. Opravdu se mi to nechce více řešit. Jednoduše to tak je, a já vám to chtěla jen oznámit. Také se k tomu blíže vyjádřím přímo tam. A nebojte se zanedbávání. Jsem docela zvyklá zvládat více věcí v krátké časové úseku. Většinu času.

All of them were here

14. července 2010 v 22:25 | valleria |  MANAGEMENT
Galerie předchozích vzhledů na tomto blogu. Nejsou všechny a nejsou popořadě. Ale na tom stejně nesejde. Necpu vám je. Uklízím kvůli sobě samé. Sobec jeden. Zajisté vás to opět pobavilo. Co se týká samotných výtvorů, některé jsou, uznávám, skutečně tragické. Je tu i pár takových, které se mi dokonce líbí. Kdybych na vás chtěla vytahovat čísla, jednalo by se o jedna, šest, osm, devět, patnáct a šestnáct. Také ten, který tu byl po velké odmlce a ukončení zaměření na PotC jako první a ještě jeden. Jejich náhledy se ovšem z galerie vypařily. A pak tu máme samozřejmě nejnovější, v náhledech zatím poslední a abych pravdu řekla, je mým favoritem.

When you're good, you're really good.

13. července 2010 v 19:23 | valleria |  Quotes
Nemyslím, že by takový úkol někdo zvládl lépe. | Mám ovšem dojem, že pochopí pouze ti, kteří znají historii I don't know what that means. |

Booth: I need you to be Dr. Brennan.
Zack: I don't know what that means.
(2x09)

Wall-E

13. července 2010 v 18:58 | valleria |  gallery
V tomhle animované filmu se první část nemluví, avšak vy pochopíte vše a neexistuje způsob, aby se vám nelíbil. Nevěřím tomu. Chápu, že je asi spousta lidí, kteří to odmítají vidět, z různých důvodů, ale nevěřím, že když už to někdo viděl, že by se mu to nelíbilo. K té druhé části, ve které jsou už i lidé, víte, věřím, že k něčemu podobně příšernému lidstvo opravdu směřuje.
Wall-e je doslova něco tak úžasného, až mě to dovedlo k slzám. 

Při pohledu na něj si vždy vybavím Číslo 5. Z mého okolí to snad nikdo ani už nezná, doufám, že tady se někdo takový najde.wall-e

Oh, you rat bastard!

12. července 2010 v 10:09 | valleria |  Notebook
Vedro. Už ho mám dost a jsem z něj unavená. Tohle mi opravdu nevyhovuje, chci dvacítky. To je teplota přesně pro mě. Copak se v tomhle dá něco dělat? Když nepočítám víkend strávený u vody někde až u Německa. Ne, nechci si to zopakovat. Na tohle nejsem. Ale vždyť já si nestěžuji, jen konstatuji a informuji, přeci.

Co se týče mého filmového maratonu, jde to velice pomalu. Ale aspoň už jsem viděla oba Doriany. Ono je jich mnohem víc, ale já vybrala jen ty s celkově nejlepším hodnocením. Tudíž první adaptace z roku 1945 a následně nejnovější 2009. První je adaptace, velmi zdařilá. Postavy si představuji jinak, ale ani mi to nevadilo. Na tehdejší dobu je to velice povedené. Co sé týče té nové, s Colinem Firthem a Benem Barnesem. Neříkám, že by to byl špatný film. Líbilo se mi to docela, ale neberu to jako povedenou adaptaci. Co se snažím říct je, že byla spíše knižní inspirace, ale spousta scén se odehrává naprosto jinak, v jiném pořadí, a tak různě. Film sám o sobě nebyl špatný, ale ta původní je rozhodně lepší. Černobílé, postarší zvuk. Nádherná atmosféra, vstkutku. A co si budem povídat, sama knížka je vítěz, samozřejmě. A nyní můžu konečně dočíst Divoké kosti od Kathy Reichs, které mám rozečtené od prosince, kdy sem je dostala. No, co? Nebylo kdy. Dobrá, možná bylo. Znáte to.

Jinak s filmy zatím končím, ale já se do toho opřu. Vážně! Zato jsem si stihla pustit pilot Kostiček. Je to zajímavé, víte. Viděla jsem to už asi tak pětkrát, tak daleko šahá má šílenost, ale stále mě to nepřestává bavit. Naopak. Po každém znovu i nově shlédnutém díle se to snad ještě prohlubuje. To další zajímavé je, jak se na spoustu scén dá pohlížet jinak, když jste viděli stou epizodu. Vrátím-li se k první epizodě, tak mám na mysli střelnici. No dobrá, vždyť už končím.

Možná se vám v blízké době pochlubím s mým novým vybavením pokoje, které jsem dostala k narozeninám. Ty jsou sice až na konci srpna, ale komu to vadí? Ta lávová lampa mezi to také patří.

Nemusíte nic říkat, řeknu to sama; fin.

My dreamed lava lamp

9. července 2010 v 13:09 | valleria |  gallery
Po něčem takovém jsem toužila už opravdu dlouho. Konečně jsem se dočkala. lamp¨

Lifehouse - All That I'm Asking For

5. července 2010 v 20:53 | valleria |  LISTENING
Ach, Lifehouse tu dlouho nebyli. Nejlépe to napravím s All That I'm Asking For, také z nového alba Smoke&Mirrors. Nejde jen o to, že to jsou Lifehouse. Ani jen o úžasný text. Je tu ještě jedno veliké plus. Již dvakrát jsem se tu rozplývala nad lahodným zvukem houslí. A od 2:30 bych mohla začít znova.

Kdo mi zhas paruku?

5. července 2010 v 20:53 | valleria |  gallery
Jeden z mých nejoblíbenější okamžiků jedné z mých nejoblíbenějších pohádek a Pegas a Hádes jsou zřejmě i mé nejoblíbenější postavy. Ano, mám ráda pohádky. Nejraději Disney, stará škola. Pokud jste neviděli, doporučuji.kdo mi zhas paruku?

TJ Thyne

5. července 2010 v 20:17 | valleria |  FamousFaces
tj thyne
Pokračuji ve svých restech. TJ tu nesmí chybět, neboť on je - úžasný. Co jiného říct? Tohle je dostatečně výstižné. Některým toto jméno nic neřekne, přesto ho většina zná, aniž by to věděla, protože na rovinu, kdo neviděl Grinche? A pakliže jste neviděli Validation aneb Úsměvem ke štěstí, jste beznadějný případ, ve vší úctě. To byl vtip, samozřejmě. Teď vážně, obětujte dvacet minut, nebudete litovat. Doufám. Pokud ano, omlouvám se. Myslím, že s TJ-em se to má tak, jakmile ho poznáte, dostane se vám pod kůži a už tam zůstane. Nezabere-li Validation, zkuste toto. | Chevy spot | Mám zmiňovat, jak skvěle vás pobaví v jakémkoliv videu? Či v Bones? Herecké schopnosti jsou nepopiratelné, což je nejlépe prokázáno v Aliens in a Spaceship, ale i nespočetněkrát poté. Objektivně vzato, David je má "male-hollywood-star" číslo jedna, ale rozhodně bych pochopila, i když stěží, kdyby někomu nebyl sympatický, narozdíl od TJe. Stejné je to s Johnny Deppem. I o něm bych to pochopila. Nevím, čím to je, že si to nemůžu představit u TJe.

"My dancing experience is basically sitting, eating nachos and watching So You Think You Can Dance."