Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars?

19. června 2010 v 19:01 | valleria |  Notebook
Prázdniny se blíží a já nevím, jestli se radovat či se utápět v depresi. Ano já vím, že dva měsíce bez učení, to je přímo fantastické, jenže vždy je tu nějaké ale. Popřípadě nicméně, ale to je to samé, že? Dobrá, vždyť už mlčím. Hraje mi tu soundtrack k trojce Pirates of the Caribbean. Zase. Přemýšlím, že si půjdu pustit film, už jsem ho neviděla docela dlouhou dobu. Také jsem uvažovala nad stými kostičkami, ale ty jsem přeci jen viděla nedávno, i když těch není nikdy dost, pravda. Nebo zůstanu na židli před monitorem. Nějaké rady? Každopádně se velmi těším na večer. Před spánkem budu totiž pokračovat ve čtení Farmy zvířat. Orwell. Mám za sebou první dvacet stránek, ale jistou dávku nadšenosti ve mě kniha vyvolala na první stránce. Čte se to velmi příjemně. A následovat, až skončím s farmou, bude Oscar Wilde a jeho Strašidlo Cantervillské a Obraz Doriana Graye. O Doriana snad stojí téměř každý, alespoň v mém okolí po jeho přečtení touží nespočet osob. Samozřejmě, že bych je spočítala, nejsem přeci dyskalkul. Ach... Jaké bude výstupní hodnocení? Mám na mysli vysvědčení samozřejmě, ovšem moje verze se mi líbí více. Nějak mi momentálně slovo vysvědčení nedává smysl. Ale vážně, jak jste na tom? Zajímá mě to, vy.

Viděl jste někdo Mr. Fix It? Hraje tam David. Boreanaz. Kdo jiný? Nic světaborného, ale mě se to líbilo. Zasmála jsem se a v jednu chvíli se mi chtělo i brečet. Film jsem si užila a opravdu vůbec jsem nečekala, že to takhle dopadne. Myslím, ne úplný konec, to bylo jasné hned, vždyť o tom to bylo, ale - já radši nebudu pokračovat, vysvětlování není má silná stránka, akorát bych vás zmátla. Uzavřu to jednoduše - určitě si ho ještě někdy pustím. Jen si tak říkám, že by bylo lepší, kdyby tam David nebyl blond, ale kupodivu, přestože se mi obvykle bloňdáci nelíbí, vypadal dobře. Je to David, tak kdo by se divil.

Teď něco, co mě opravdu velmi zajímá. Přidá se někdo do mé menšiny lidí, kteří nesledují Comeback, vůbec toho nelitují, netouží po tom a když už vidí nějaký díl, nepřijde jim to vtipné? Nebo jsem jediná? Čemuž bych se nedivila, jsem totiž vážně jiná. Ale co, každý nemůže být stejný. K čemu by to potom bylo? 

Jdu otravovat někam jinam. Třeba maminku a sestřičku vedle do obýváku, ty budou nadšené.
 


Komentáře

1 Haley | Web | 19. června 2010 v 20:33 | Reagovat

Ne, nejsi zdaleka jediná, komu přijde comeback trapný:))

Co se týče Doriana Graye, četla jsem to, ale nějak uplně na větvi jsem z toho nebyla. Nevim, jestli za to mohl ten zdlouhavý začátek či co. Strašidlo Cantervillské na mě stále čeká, takže jsem zvědavá :)

2 Patty *SB* | Web | 19. června 2010 v 20:48 | Reagovat

Ty jsi můj člověk! Na comeback mám stejný názor jako ty, viděla jsem pár minut asi prvního dílu a vtipy, které mají být údajně vtipné mě vtipné vůbec nepřijdou, spíše trapné. Připadala jsem si jako z jiné planety, protože moje sestra se u toho smíchy popadala za břicho. Zůstává mi rozum stát nad tím, jak něco tak trapného může mít tak obrovský úspěch...
Co se týče Doriana Graye tak musím se přiznat, že knihu jsem v ruce držela, chtěla jsem si ji přečíst, ale zdlouhavý začátek mě od četby odradil. Místo toho jsem si ale pustila film Dorian Gray a je fantastický :-)

3 Jenny | Web | 19. června 2010 v 22:45 | Reagovat

nic si z toho nedělej, já na Comeback taky nekoukám (jako útěcha je to sice dost ubohé, ale i tak). já nevím, prostě mi to nepřipadá vtipné. teda viděla jsem dohromady asi dvě epizody, nicméně mě to jaksi nechytlo.
Farmu zvířat jsem už kdysi četla, ale stejně bych to chtěla přelouskat znovu, protože už si to skoro vůbec nepamatuju. s mojí pamětí je to děs.

4 Markéta | Web | 20. června 2010 v 9:15 | Reagovat

Asi takhle: Na Comeback se občas dívám, někdy je to zábavné, jindy strašná nuda. Myslím si, že Češi nejsou takoví "blázni" jako Američani. Ten americký humor se někdy podaří, ale u Čechů je to takové o ničem. Radši mám třeba Krok za Krokem, tomu bych říkala sitcom, ne Comebacku. Na KZK se třeba můžu dívat tisíckrát (nebo na první dvě řady určitě) a pořád se u toho budu smát, ale kdybych se dívala na jeden díl Comebacku více než dvakrát, tak nevím nevím. Ale víceméně mi C. nevadí. Jenom si vzpomínám na jeden dobrý díl, kdy tam... jak on se jmenuje xD Prostě T. Matonoha vařil v televizi... tento díl se mi vryl do paměti, ale na další tak dobré už si nevzpomenu :-)

Farmu zvířat bych si taky chtěla přečíst, ale nejspíš se k tomu v nejbližší době ani nedostanu. I ty knížky od Wilda, ale... no jak už jsem psala :-)

5 LaRhette | Web | 20. června 2010 v 11:43 | Reagovat

No, já si prázdniny užívám už měsíc a zatím jsem narazila jen na jedno "ale" - nemám moc příležitostí stýkat se se svými, teď už bývalými, spolužáky.
Soundtracky k Pirátům miluju všechny, je to snad jediný soundtrack, který mám v počítači stažený celý a ne jen jednu, dvě písničky...
Když jsme se ve škole učili o Farmě zvířat, tak mě námět zaujal, ale nějak jsem na knihu úplně zapomněla, takže díky za připomenutí :). A O.Wilde? V povinné četbě asi nic lepšího nenajdeš (aspoň podle mě). Strašidlo Cantervillské jsem četla ještě někdy na základce, takže se ho moc nepamatuju, ale vím, že jsem byla nadšená. A Obraz Doriana Graye? To je asi druhá nejlepší kniha, kterou jsem za celý život přečetla :). Takže ti jí můžu jenom doporučit.
Mr. Fix It jsem neviděla a do dneška ani netušila, že něco podobného existuje :D. Popravdě si moc dobře nedovedu představit blonďatého Davida :D.
No a Comeback? Ten jsem dlouhou dobu odmítala, až asi před třemi měsíci mě kámoška přemluvila a od té doby se na to koukám. Není to žádný zázrak, určitým americkým sitcomům to nesahá ani po kotníky, ale na odreagování je to fajn a na českou produkci taky.

Čím to je, že jenom tvoje články mě donutí napsat tak šíleně dlouhý komentář? :D Můžeš si gratulovat, překonala jsem svou lenost a to už je co říct :D

6 Jenny || tvoje SB | Web | 20. června 2010 v 20:19 | Reagovat

1. Taky nejsem moc nadšená z prázdnin :-D U mě trvají 4 měsíce a mám jen jednu brigádu, to budu jen pořád oxidovat doma :-D

2. Tobě se Farma líbí? Páni... já ji nečetla, ale ani se k tomu nechystám :-D Stačilo mi, co jsem slyšela od druhých :-D
Doriana a Strašidlo jsem četla. Kniha rozhodně lepší než film. Na film (D.G.) jsem se moc těšila, ale i když byl hezky udělaný, tak jsem čekala víc.

3. Přidávám se k menšině :-D

7 Kvjeta | Web | 22. června 2010 v 13:29 | Reagovat

Jooo,kambek znám,taki mně nebavý:(...já mám radšy šmouly, a taki toma a džeryho, to je opravdová zábava:)..kdiž sem bila menšý tak sem dokonce chtěla bejt šmoula, a od tý dobi sem uchilná na modrou barvu:)

8 Lola | Web | 23. června 2010 v 21:31 | Reagovat

Na Comeback se taky nedívám.. viděla jsem možná tak jeden díl a to ani ne celý a opravdu v tom nic nevidim.. Mr. Fix It - jojo je na mém plánu filmů, na které se chystám :-)
Ten nadpis co tu máš mi vrtal hlavou.. jsem si říkala že je mi to nějaké povědomé a za chvilku jsem si začala pobrukovat :D hezká písnička, myslím že jsem na ni narazila u nějakého BB videa :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama