The defition of desperation.

27. května 2010 v 20:41 | valleria |  Notebook
Možná víte, že definicí šílenství je, dělat neustále dokola tu samou věc a očekávat jiný výsledek - ano, to jsem /možná jsme či jste/ se dozvěděla ve stovce kostiček, ale on to je to původně od Einsteina - ale zajisté nevíte, že definicí zoufalství je snažit se nalézt ve svých složkách něco či někoho, co nemá s kostičkami co dělat a zjistit, že krom asi šesti roztomilých zvířátech a jednoho Damiana Lewise, nic takového přítomné není. Tak teď tápu, jakým způsobem tuto situaci napravit. Aspoň, že ten Damian to vyrovnává. I když jedna fotka oproti zbylé stovce je lehce nepoměr. No, co s tím? Asi nic, že? Leda to neřešit. Ha, páni, někdy sama sebe oslním vlastní inteligencí.

Do rozebírání své praxe se radši ani nepouštím, jelikož to by vydalo na celou jednu knihu. Možná nějakou menší, ale bylo by. I když s mou schopností popisovat události, by vydalo na knihu vše, co mám na mysli. Myšleno ironicky samozřejmě, tedy že mám s vysvětlováním jakýsi problém. Moc spolu nekamarádíme, tudíž než bych se dostala k závěru, byly by Vánoce. Vidíte? Už teď skoro jsou. Mou vinnou.

A právě jsem zapoměla... áha. Ovšem, už vím. Sleduje tu někdo Grey's Anatomy natolik, že byste mi dokázal vysvětlit, o co se jedná v posledním díle právě ukončené řady? Náhodou jsem zahlédla na youtube video 'If today was your last day' a jediné, co jsem pochytila bylo, že jakýsi chlápek postřílel snad všechny hlavní postavy. Co to? Předpokládám, že vzhledem ke skutečnosti, že se jednalo o finále, skončilo to cliffhangerem, tudíž je možné, že na odpověď "zůstal vůbec někdo živý?" prozatím nenajdete odpověď, ale co já vím...? Že by nic? Nedivte se, jsem na díle, který se dnes vysílá u nás. GA pro mě není 'stahovací' seriál. To je málo který seriál, vlastně krom vy víte čeho to byl Angel, Life a nový Happy Town, ale to mi dlouho nevydrží. Ne, že bych nechtěla, ale taková je situace. Ostatní pouze televizní projekce.

The definition of instanity is doing the same thing over and over again and expecting a different outcome. - Nemá tedy smysl opakovat, že účel či smysl článku opět neexistuje. Byla bych pak šílená... So let's go for a different outcome here. To mě přivádí na jednu 'myšlenku', jsem jediná, kdo považuje "I taught you about eye contact, you taught me about evolution... No, things have to change" za negativní?  V jistém směru. Také je možné, že takovým směrem se ubírají pouze mé myšlenky a nemá cenu se tím zabývat. You never know.
 


Komentáře

1 iheartcheryl | Web | 28. května 2010 v 22:18 | Reagovat

Zajímavé... Někdy bych k tvým článkům napsala až román a někdy mě vůbec nenapadá, co napsat. Například u tohoto. Jediné, co můžu říct je, že GA nesleduju... :-)
Jinak děkuju za ten komentář x) Za těch dva a půl roku (s přestávkama), co tak nějak bloguju budeš u mě asi držet rekord xD
Cheryl má u mě prvenství nejoblíbenější osobnosti vůbec, abych to tak řekla. Za ty tři měsíce, co ji znám jsem si ji prostě strašně oblíbila, je dokonalá. No ale to sem ted nepatří ;-) Ta adresa blogu o Sandře je www.sandrafan.blog.cz. Kdyžtak mi pak dej vědět (na některý z aktualizovaných blogů ;-)) svůj názor na ten blog :) Díky!

2 verczaaa | Web | 31. května 2010 v 11:59 | Reagovat

co ti na tohle mám vždy napsat..? :D :D na GA jsem nikdy moc nebyla a nekoukala na to, snad jen párkrát kvůli jedné herečce, ale pak jsem to nějak vzdala, moc mě to totiž nebavilo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama