I'm still holding on

23. května 2010 v 20:03 | valleria |  Notebook
Vím, že to zmiňuji často, ale to si opravdu lidi myslí, že když se přidají na ksichtknize do všech přiblbých skupin typu "chci žít, ne existovat" či do zbylého milionu s podobným názvem, že si tím nějak pomůžou? Že život bude lepší? Že se jim to třeba podaří? Že to někoho zajímá? Nikdy to nepochopím. Ty vtipového rázu, dobrá taky to nemá žádný význam, ale je to pro pobavení a to je to, co člověk opravdu potřebuje, nejedná li se o sepsání veškerých čísel od nuly do dvaceti tisíc, někdo se musí hodně nudit. A ten zbytek mi opravdu leze na nervy. Jsem asi jiná. Co asi. Rozhodně. Bez pochyb. A proč já ho vlastně mám, když mi leze krkem? Jednoduše mám tam TJe. To je řekla bych top důvod. A já to vyřeším snadno. Co se nad tím budu neustále rozčilovat, že? Založím ho znova a nechám si tam jen podobné osoby. Ha, plus pár dalších. Asi deset. Takových, se kterýma se tomuto vyhnu. Třeba budu mít rekord v podobě "člověk s nejmenším počtem lidí v přátelích na sociální síti facebook."

Let's just skip this part. Let's move on. Another "very interesting", "for you important" thing.

Chtěla bych se blíže vyjádřit k The Beginning In The End, akorát mi už trochu dochází slova. A při pomyšlení, že na 'pokračování' si musím počkat cé cé á čtyři měsíce... Potěš koště. Mohu snad jen říct "I cried, cried, cried" a dělám to pokaždé, když to vidím. K tomu One Eskimo, Kandi. Amen. Chvílema mám chuť zabít Hart Hansona a zbavit se kostiček. Co oni mi to furt dělaji? Co ze mě dělaji? Ani to nechtějte vědět. Nechcete, to máte štěstí. Já to stejně ani nedokážu pojmenovat, tudíž na tom nesejde. Jak jinak.
Eh, cože? Zbavit se kostiček? Za nic. Kdy je září? Zítra? Fajn, to beru. A nesnažte se mi namluvit něco jiného, já vám to stejně neuvěřím.

Uzavřeme sázky. Rusko vs. Česko. Kdo vyhraje? Nejsem tak velký pesimista, a zaručeně si nepřeju, aby to tak dopadlo, ale věřím, že vyhrají Rusové. Proč? Protože jsem radši připravená na tu horší variantu, a když to náhodou dopadne naopak, mile mě to překvapí. Vidíte? Sečteno, podrženo, jsem optimista. Zjištění dne, zapiště si ho do deníčku. Time to go.
 


Komentáře

1 verczaaa | Web | 24. května 2010 v 20:44 | Reagovat

tak ten první odstavec naprosto chápu, já jednu podobně inteligetní skupinu měla přes celou stránku a dolů kurzorem jsem jela snad dobrý dvě minuty.. :( nechápu na co tohle fakt je, přidávám se jen do něčeho, co mi přijde směšný, jinak ne..
ale ten druhý a třetí odstavec.. :D to jsem nějak napochopila, ale to nevadí, ráda se dozvídám nové věci a třeba na to i přijdu :D
a poslední, moc jsem to přála Čechům a ejhle, ale poslední vteřiny jsem to fakt prožívala :D

2 Lola | Web | 27. května 2010 v 14:30 | Reagovat

Tak co předpokládám že jsi mile překvapená? :D joo máme zlato!! a jsme mistři! :D teda my.. spíš naši hokejisti ;-) S tim FB.. někdy si říkám jestli jsou ty lidi co se do takových skupin přidávají vůbec normální?.. asi je zbytečné nad tím polemizovat.. Kostičky hmm jsou jediný důvod proč se zase těšit na září!  :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama