Totally confused

21. dubna 2010 v 21:54 | valleria |  Notebook
Čistě informativní článek. Otázkový spíše. Potřebovala bych vysvětlení. Ohledně House. Zrovna na to koukám v TV a jaksi se nechytám. Chápu, co se děje teď, ale potřebovala bych někoho, kdo už to viděl a třeba viděl už i díly následující řady, protože já jsem plně confused, nestihla jsem cca 2 díly a jsem úplně mimo. Konkrétně, kde přišel Greg k těmto problémům? Nemusíte to ani psát, jen kdyby měl náhodou někdo vysvětlovací náladu nebo se chtěl prokázat jako znalec domu. Jinak netřeba se tímto zaobírat. A povězte mi prosím, že nejsem jediný odpůrce Huddy? Nemůžu si pomoct, ale najednou mi to přijde hrozně nepřirozené. Celé předchozí řady to šlo jaksi pozvolna a najednou z ničeho nic na to příliš tlačí. Jsem jen já tak divná? Asi ano a Amber opravdu nemám ráda, proč to musí být zrovna ona? Zase kecám něco naprosto mimo, radši přestanu, že? :) Jdu pokračovat ve sledování, třeba pochytím něco nového.
 


Komentáře

1 Jenny | Web | 22. dubna 2010 v 17:55 | Reagovat

já nevím, já to neviděla. skončila jsem posledním dílem čtvrté série a od té doby už koukám jenom na scény a epizody s Cameron, protože to ostatní je při lepším nuda, při horším děs. dřív mi Huddy nebo něco takového ani nevadilo, ale přijde mi, že poslední dvě série holt příliš tlačí na pilu a to se mi protiví. tak na to nekoukám, teda.
já jsem Amber taky nijak zvlášť nemusela, možná jsem divná i proto. vlastně jsem nikoho z celé té "nové generace" jinak nemusela (možná 13 nebyla tak špatná, protože se mi docela líbí Oliva).
každopádně jsem viděla prvních osm epizod následující série (kromě té první), jestli ti to nějak pomůže. plus Lockdown ještě. hmmm.

2 Markéta | Web | 23. dubna 2010 v 20:30 | Reagovat

Já ti asi nijak neporadím, ale každopádně House ted stíhám jen napůl, vždycky to mám puštěné a vnímám jen trochu... Ale i tak musím říct, že to poslední dobou není takové, jaké to bývalo... něco tam chybí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama