Pohodové pondělí

11. dubna 2010 v 19:31 | valleria |  Notebook
Dnes je neděle. Obvykle se v neděle stresuji, že ráno opět vstávám a přemýšlím, co mě následující den čeká hrozného. Dnes ovšem ne. Dnešek si užívám psychickou pohodu, protože zítra nikam nejdu. A ne z vlastního rozhodnutí. Máme studenstké volno kvůli maturitám. A řeknu vám, je to krásný pocit. Dokonce se asi dokopu k jedné věci, o kterou se už nějakou dobu snažím. Navíc jsem přemýšlela, že když už mám takové školní volno pro dnešek, mohla bych sepsat nějaký rozšířený názor na stovku, vy víte čeho. Ale zas proč? Jo, protože chci a protože psaní pomáhá k utříbení myšlenek. Přesně to potřebuji.

Víte, že základní otázkou filozofie je 'proč'? Tak si říkám, že mě by byl úžasný filozof. Mohla bych popustit uzdu své omezené fantazii a vymýšlet si různé odpovědi na všelijaké otázky. A proč já to sem vůbec cpu? Na to ale žádnou odpověď nemám, zklamala jsem.
 


Komentáře

1 Patty *SB* | Web | 11. dubna 2010 v 19:45 | Reagovat

Já budu mít studentské volno kvůli maturitám příští pondělí, ale to žádnou pohodičku mít nebudu..už to vidím celý den proležím v učebnicích :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama