Březen 2010

The Time Traveler's Wife

28. března 2010 v 20:02 | valleria |  WhatToWatch
zakletý v čase
Film s Ericem Banou a Rachel McAdams v hlavních rolích. K traileru jsem se dostala čirou náhodou. Dobře sestříhaný, známé dobré tváře v něm a hlavně moje nejoblíbenější písnička. Přesně kvůli ní jsem se do té ukázky naprosto zamilovala a vzala si do hlavy, že ten film musím vidět. A tak se i stalo. Trailer ve mě zanechal jiné představy o filmu, navíc vzhledem k tomu, že jsem nikdy předtím neslyšela o knize. Je to takové pomalu běžící drama o skutečné lásce. Jak jsem řekla, měla jsem jiné představy a zprvu jsem byla lehce zklamaná. Z čehož plyne jedno - nikdy se na nic příliš netěšit, vždy vás to pak zklame. Toho se teď držím a snažím se být vůči všemu apatičtější. Radši si počkám na skutečné dění, abych pak mohla šílet z toho, jak moc to bylo skvělé. Ovšem i tak jsem v kině v průběhu filmu nespočetně krát brečela. A přestože mi stále přijde, že začátek filmu plyne opravdu pomalu, nemění to fakt, že je to jímavý film, který se mi líbí a že Eric je fešák. :-)

It Is What It Is by Lifehouse

27. března 2010 v 11:28 | valleria |  LISTENING
Další písnička z repertoáru skupiny Lifehouse. Tentokrát z nového CD s názvem 'Smoke&Mirrors'. Bylo pro mě opravdu těžké vybrat, kterou sem dát, protože krom asi dvou, které ale také nejsou špatné, jsem si všechny zamilovala a skutečně jsem nevěděla, kterou. Pak jsem si řekla, že je to jedno, stejně dřív nebo později zveřejním další z těch nejlepších. A tak los padl na It Is What It Is. Nádherná písnička. Tímto albem mi jen dokázali, proč je to má nejoblíbenější skupina.

Rachel McAdams

26. března 2010 v 18:06 | valleria |  FamousFaces
rachel mcadams
Rachel patří mezi ty herečky, s nimiž jsem viděla asi nejvíc filmů. Ať už komedie Žába k zulíbání - přičemž jsem četla, že prý to byl propadák. Jsem asi divná, ale já mám ten film ráda, líbil se mi a vždy mě pobaví. Neříkám, že je to nějaký zázrak, no nevadí - Protivný sprostý holky a Nesvatbovi či drama Zápisník jedné lásky a Zakletý v čase. A samozřejme Sherlock Holmes. Myslím, že je dobrá herečka a soudě dle počtu filmů, které jsem s ní viděla, hraje v dobrých filmech. Neříkám, že se mi všechny líbily, nebo spíš dva si úplně nepamatuju a to jsou Nesvatbovi a Zápisník jedné lásky, ale ty ostatní ano. Navíc je jednoduše sympatická a mé důležité kritérium - je normální.  

Can I, as the only normal person in this room, say 'eww'?

22. března 2010 v 21:36 | valleria |  Notebook
Na začátek bych mohla 'just for fun' poinformovat o novinkách za uplynulý měsíc a půl. Tak dlouho jsem to vydržela! To vám chybělo, že? Ale nebojte, ono se totiž neudálo téměř nic. Nic, co by stálo za zmínku. A jó, vlastně jó! Jsou tu tři zajímavě věci. První, (pozor, čeká vás nové slovo) poté co jsem do-znovu-koukala několik dílů páté řady kostiček, abstinuji. Opravdu. Pouštění videí, sjíždění informací a fotek se nepočítá. Už je to ale opravdu nějakých pár dní, co jsem neviděla žádný díl, schovávám si to na následující týdny, měsíce. A brzy se konečně dočkám.

To druhé je mnohem zajímavější, protože je to něco úplně neznámého, nového. Nevím, kolik z vás to tu ví, ale Keira Knightley několik měsíců hrála v divadle a partnerem jí byl Damian Lewis. Jak jsem se k tomu dostala a proč a nač, to vás čeká příště v příslušné rubrice, ale kvůli ní jsem se dostala k němu a kvůli němu k seriálu Life a mě se to líbí! Opravdu. Je to chytrý, vtipný, zajímavý seriál. A ještě dodám nevšední, přestože vyšetřují vraždy, je v tom něco neobvyklého. Jako kostičky, jednoduše originál.

Nejposlednější informace, nýbrž třetí a ta, která by vás mohla zajímat nejméně. A to vzhledem k tomu, že si to ani nebudete umět představit, ale pro mě je to velká věc. Zdá se, možná. Od středy budu mít totiž dioptrické brýle! Vždy jsem věděla, že jsem slepá, a tady mám důkaz. Ale přestože bych je měla nosit celodenně, nestane se tak. Nechci si na ně zvyknout tak, že bez nich už neuvidím vůbec. Jsou na dálku, tak je budu nosit hlavně na dálku. A ještě jsem hluchá, nějaké rady? Aspoň se to říká.

A večerníček skončil!
___________________________________
"Dearly beloved we be gathered here today ... to nail the gizzards to the mass you poxy cur." - A kdo pozná z čeho to je, má bod!

Lidská hloupost nezná hranic.

22. března 2010 v 20:52 | valleria |  MANAGEMENT
Hodil by se pozdrav? Možná. A já jsem slušně vychováná, a tak - brý večír. Říkala jsem sice, že to není pauza, ale ukončení, ale potvrdila jsem si, že změny zas tak ráda nemám a že ráda zůstávám u svého zaběhlého obyčeje.

Jste z toho jistě nadšeni, je mi to jasné. :-) Ale já už budu hodná, opravdu. Snad.

Asi se i omlouvám za ten bordel. Budiž, stalo se. A nebojte já to tu celé převleču. Na TJ se sice kouká pěkné, ale asi by bylo hloupé, nechávat to tu tak dlouho stejné. Nebude to hned, ale dočkáte se.

Ale mám dilema. ... nebudu to řešit, nebudu měnit i tohle, nebudu dělat bordel i v tom. Pomlčím.