Tell me what you want to hear?

31. ledna 2010 v 15:41 | valleria |  Notebook
Dobrá, už dlouho jsem neotravovala. Tak, hurá na to. Oh, happy day. Ne, že bych měla něco vyloženě na srdci, ale znáte to. Tak například si můžu postěžovat, proč není jaro? Mě se ta zima už nelíbí. Ne, že by se mi někdy vůbec líbila, ale občas je to pěkné, koukat jak padá sníh, ale jak se v tom má někdo pohybovat. Ještě k tomu v Praze? Kdo by to byl řekl, že tu v téhle době bude takové množství sněhu. Jak tak koukám z okna a svítí slunce, to je hned lepší nálada. Človek se i usmívá, něco pěkného by dělal třeba, kdyby se ovšem nemusel učit, že. Ale, asi bych vážně měla. Za chviličku, dám tomu tak hodinu, pak se do toho *třeba* pustím. A já se zeptám - jaké bylo vysvědčení? A oni říkají jednomu dni prázdniny? Budem to muset akceptovat, zřejmě. Mé výstupní hodnocení prvního pololetí, abyste se nemuseli ptát, obsahovalo dvě chvalitebné, zbytek si domyslete.

Co dobrého mě čeká, až uvidím aktuální díl kostiček tohoto týdne? Nic moc. Snad jen, z té pozitivnější stránky - zvláštní, že to vůbec nějakou má - budu mít čas koukat i na něco jiného, než na jejich staré díly. Jsem zvědavá, na sebe. A když už jsem u toho, opět, jsem opravdu *nevím-správný-výraz* z toho, jak dobré jsou díly páté řady. Ne, že by některé někdy nebyly, ale letošní série se opravdu povedla. Jsme v polovině a už se toho událo tolik, zajímavé. Důkaz v pudinku, byla například vynikající část, k neuvěření. A možná začnu mít ráda 'Booth's lite', tedy his little brother. Možná bych měla přestat kecat hlouposti, není-liž pravda?

S tou ponurostí hodlám něco dělat, ale s nějvětší pravděpodobností koncem týdne, příštího teoreticky, jelikož tohohle je dnes, nýbrž o víkendu. Prozatím, ať se vám to líbí nebo ne, vám to tu bude zpříjemnovat TJ. A příště bych i já sama mohla zavést něco zajímavějšího. No vážně, já nekecám. :-) Kámoše na levo přidávám, abyste mě nebrali tak vážně, ale to vy víte.
 


Komentáře

1 Jenny | Web | 1. února 2010 v 14:38 | Reagovat

ou hepy dej, ou hepy dééj. to zní hodně divně, co? nevadí. ignoruj to.
zima je pěkná a nic špatného na ní není, tedy kromě onoho faktu, že ji nemám ráda. ee. protože v zimě je zima. a nebaví mě vstávat o hodinu dřív, vylézat každé ráno již za tmy z vyhřátého pelíšku a jít se ven pachtit s lopatou a odkazovat dvě stě kilo zamrzající bílošedé břečky. tahle činnost na seznam mých koníčků nepatří a dlouho patřit nebude. myslím, že jsem si vykloubila rameno.
vysvědčení jsem letos nedostala, to je historicky poprvé. ale bohužel se mi ho stejně rozhodli vnutit, ale já se nedám, takže vytrvám až do března, pak ať si mi to cpou kam chtějí. prázdniny mi ani nepřepomínej, ty jsem strávila ve špitále. a mnohokráte díky, kvůli tobě jsem si uvědomila, že na mě čekají tři seminárky, které musím vypracovat. počkat, čtyři. shit.
ponuré je prima. takové extrémně optimistické. líbí se mi to, vzbuzuje to ve mě chuť do života.

2 Jenny ♥ |SB-ForeverBuffy| | Web | 2. února 2010 v 13:37 | Reagovat

1. Já jsem ráda, že je taková zima :-) Posledních pár dní bylo opravdu nádherně. Sněžilo a taky chvílemi svítilo sluníčko, nádhera :-) Ale jaro mám přece jen raději :-D

2. Vysvědčení bylo fajn... trochu nudné.... ani jsem z něj neměla takovou radost, ale rozhodně mi pomůže dostat se na nějakou tu VŠ...no prostě samé biče :-P A ty se za ty dvě dvojky rozhodně stydět nemusíš!! Paráda.

3. Já si říkám, že celkově všechny série jsou super, i když ty první dvě jsou oproti ostatním skoro nudné :-D Teď se soustředím na sledování jiných seriálů, Bones mám na plánu o víkendech.

4. Aktuální lay je sice krásný, ale jestli plánuješ něco nového, tak se už těším ;-)

3 Kelly | Web | 3. února 2010 v 11:03 | Reagovat

Souhlasím, sníh už by mohl přestat padat, je to katastrofa. Já mám teď prázdniny celý týden, tak si jich užívám.
Vysvědčení bylo fajn, tři dvojky, letos jsme se s paní učitelkou neměly rády:D
Už jsem se konečně začala koukat na čtvrtou sérii kostí, zjistila jsem, že vážně nemám ráda britský přízvuk, pokud jím nemluví James Marsters nebo Alexis Denisof(jak jinak, že:D)
A souhlasím s Jenny(FB), současný lay se mi moc líbí, ale vždycky vymyslíš něco krásného, tak se budu těšit;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama