Leden 2010

Tell me what you want to hear?

31. ledna 2010 v 15:41 | valleria |  Notebook
Dobrá, už dlouho jsem neotravovala. Tak, hurá na to. Oh, happy day. Ne, že bych měla něco vyloženě na srdci, ale znáte to. Tak například si můžu postěžovat, proč není jaro? Mě se ta zima už nelíbí. Ne, že by se mi někdy vůbec líbila, ale občas je to pěkné, koukat jak padá sníh, ale jak se v tom má někdo pohybovat. Ještě k tomu v Praze? Kdo by to byl řekl, že tu v téhle době bude takové množství sněhu. Jak tak koukám z okna a svítí slunce, to je hned lepší nálada. Človek se i usmívá, něco pěkného by dělal třeba, kdyby se ovšem nemusel učit, že. Ale, asi bych vážně měla. Za chviličku, dám tomu tak hodinu, pak se do toho *třeba* pustím. A já se zeptám - jaké bylo vysvědčení? A oni říkají jednomu dni prázdniny? Budem to muset akceptovat, zřejmě. Mé výstupní hodnocení prvního pololetí, abyste se nemuseli ptát, obsahovalo dvě chvalitebné, zbytek si domyslete.

Co dobrého mě čeká, až uvidím aktuální díl kostiček tohoto týdne? Nic moc. Snad jen, z té pozitivnější stránky - zvláštní, že to vůbec nějakou má - budu mít čas koukat i na něco jiného, než na jejich staré díly. Jsem zvědavá, na sebe. A když už jsem u toho, opět, jsem opravdu *nevím-správný-výraz* z toho, jak dobré jsou díly páté řady. Ne, že by některé někdy nebyly, ale letošní série se opravdu povedla. Jsme v polovině a už se toho událo tolik, zajímavé. Důkaz v pudinku, byla například vynikající část, k neuvěření. A možná začnu mít ráda 'Booth's lite', tedy his little brother. Možná bych měla přestat kecat hlouposti, není-liž pravda?

S tou ponurostí hodlám něco dělat, ale s nějvětší pravděpodobností koncem týdne, příštího teoreticky, jelikož tohohle je dnes, nýbrž o víkendu. Prozatím, ať se vám to líbí nebo ne, vám to tu bude zpříjemnovat TJ. A příště bych i já sama mohla zavést něco zajímavějšího. No vážně, já nekecám. :-) Kámoše na levo přidávám, abyste mě nebrali tak vážně, ale to vy víte.

One Republic

23. ledna 2010 v 17:23 | valleria |  FamousFaces
Už jsem to tu párkrát zmínila, a když už jsem od hereckých osobností upustila s Lifehouse, můžu i s One Republic. Mám je ráda. Několik jejich písniček, chápejte všechny které jsem slyšela, se mi líbí. Je to podobná záležitost jako s LH, mají texty o něčem. A pěknou hudbu, např. v All Fall Down jsem se zamilovala do těch houslí. A trochu dětinsky. Ryan Tedder. Líbí se mi to jméno. Ryan. Je pěkné, velice. Ovšem, samozřejmě, to je pouze vedlejší.

Jason Wade of Lifehouse

23. ledna 2010 v 17:03 | valleria |  FamousInPicture
Tahle fotka je tak dokonalá, jak jen může být.

Winter TCA Party

23. ledna 2010 v 16:56 | valleria |  FamousInPicture
Milá fotka. :-)

Australia

16. ledna 2010 v 21:55 | valleria |  FamousInPicture
How could I resist?

Světlo ve tmě

7. ledna 2010 v 20:49 | valleria |  WhatToWatch
Toť ten slíbený film. Half light. Demi Moore. Hans Matheson. K hereckému obsazení nemám co říct, Demi jsem nikdy moc nemusela a s Hansem byl toto snad první film, který jsem viděla. Ne, já vlastně viděla ty Bídníky, akorátže vůbec netuším, koho tam hrál. K věci. Film to byl dle mého laického názoru skvělý a užila jsem si ho. Teprve asi tak dvě minuty předtím než bylo takřka jasné, jak to vlastně všechno je, mě napadla právě taková možnost. Čímž se snažím říct, že to bylo napínavé a pro mě nepředvídatelné. Jednoduše se mi to líbilo. Netřeba říkat víc. Ovšem, jako vždy - věc názoru.

Hockey game

7. ledna 2010 v 20:35 | valleria |  DAVID GALLERY
Hokej a krasobruslení jsou asi tak jediné dva sporty, které mi nepřijde hloupé sledovat. K tomu hokeji, myslím mezinárodní, ne v rámci republiky. A proto toto. I love it... him.

Never say never

6. ledna 2010 v 19:18 | valleria |  Notebook
Až skončí zítřejší škola, skončí s tím snad i můj nevyčerpatelný nedostatek času. Dnešek byl krapet volnější, a až si dodělám úkoly a podobně mohla bych snad začít dělam na tom novém vzhledě, konečně. A nebo možná až zítra. Netuším. Podstatné jé, že budu moct vůbec začít. Mimochodem, co se týče mých drahých kostiček, říkala jsem si, že bych si mohla pustit jeden díl, ale s hrůzou jsem zjistila, že má druhá řada je ve španělském znění. Hm. Příště radši okamžite zkontrolovat. Ale co, z chyb se člověk učí. To je nevyvratitelná skutečnost.
A teď jsem si vzpoměla, třeba se mi zítra podaří i zveřejnit sem něco smysluplného a snad i ten slibovaný film. Já jsem dneska nějaká optimistická, ale opravdu. To je pěkné. Jak milé. Třeba je to tím, co poslouchám, i když to není optimistické, nebo já vlastně ani nevím. Vyhlídky na lepší budoucnost? Kdo ví... no, to bych ráda věděla. Tak já jdu udělat, co musím, třeba se mi tak podaří udělat, co chci.

you have a security problem. - when i find out who did this, you'll may have a murder problem.

3. ledna 2010 v 0:08 | valleria |  Notebook
To nám ten nový rok pěkně začíná, že? Hm. Tyhle bezvýznamné nudné kecy přeskočím. Jen vám přeji krásný, šťastný, úspěšný a tak podobně, rok 2010. Umírám při představě, že se od zítřka budu muset opět učit. A mám dojemm, že nad věci do školy strávím celý den. Vůbec nestíhám. Přijdete mi někdo pomoct? Děkuju, jste hodní. Při tom všem bych chtěla ještě vytvořit nový design a udělat pár další podobných věcí, ale myslím, že zítra už to nestihnu a podepíše se to na vás. To je jeden z důvodů, proč ten konec roku, Vánoce a tak dál neberu jako pozitivní věc. To vy víte, já vím. A do toho všeho, krom školní četby bych si ráda přečetla i své knihy, ale nemám na to. Zřejmě to budu muset odsunout až tak do půlky ledna. Prosím, neříkejte, že zítra je pondělí a já musím ráno v sedm vyrazit do centra Prahy. Nechci. Proč člověk nemůže dělat jen to, co sám chce. Další věc, která by mě zajímala, je, jak mohl Albert Einstein říct: Chtěl bych znát myšlenky Boha, to ostatní jsou detaily. Jak může fyzik, věřit v Boha? Možná je to trochu zvláštní otázka, nebo vůbec věc, kterou se zabývat, ale přijde mi to padlé na hlavu. Je minuta po půlnoci a já doposud nenavštívila koupelnu. Musím to napravit. Chci si lehnout. Zřejmě je to poslední dobrovolná věc, kterou do cca středy udělám. Jakmile budu mít chvíli času navíc, chci se s vámi podělit o filmu, který jsem nedávno viděla a který mě zaujal. Nebudu vypisovat herce, ještě byste zjistili o co jde, dřív než vám to napíšu. Kdo by se s tím obtěžoval? A pak si dovolím tvrdit, že nejsem tak naivní, jak se zdá. A s vnitřní radostí jsem dokončila, spíš dosledovala první řadu kostiček v originálním znění. To byl ještě čas. Mám dojem, že první díl druhé mě čeká... že by o velkých prázdninách? Budu optimistická, sladké sny.