Never say never.

8. září 2009 v 18:48 | valleria |  Notebook
Jaksi to tu flákám, že? Ano, já vím. Ne však z nedostatku času, i když přiznávám prázdniny by se hodily, spíše z nedostatku aktivity. Lépeřečeno tedy přebytku lenosti. Polepším se. Čestný pionýrský. Heh, huh, k těm nepatří, co teď? Teď? Teď nic, jen se to tu pokusím něčím oživit, ať ten slib dodržím alespoň dnes, pokud se mi to nepodaří poté. Ale, víte co? Přeskočíme tuhle nudou část a přejdeme k té nudnější. Řeknu vám ono to účetnictví taková hrůza není. Ehh, zatím. Ale naše paní týčr je momentálně velmi milá a sympatická, a ne není to sarkasmus ani ironie či snad slátanina obojího. Je to pravda. Pravda pravdoucí a přestože prý všichni lžou, já ne. Ne teď. Ne o tom. Ovšem ostatní týčrs, to je jiná. Na nové předměty jsem vcelku spokojená, no oni jsou jen dva, z toho jeden jsem vám již popsala a o druhém jsem se zmínila minule. Noví učitelé, nové učitelky na staré předměty. Hem. Jako vážně vážně. Jedna v pohodě, ale asi nenaučí, druhý sranda, třetí nic moc a čtvrtá děs běs. Toť vše. Čas udělat dětem pápá...

Vždyť víte, že mě se nedá věřit, kecám. Pokračujem dál. Co bude dál? Nevím, ale něco vymyslím, k
vaší smůle. Tak například, věděli jste, že příští čtvrtek má svátek Naděžda? Nebo, že když všechno půjde dobře v ten samý den kolem páté už bych mohla sledovat Bones, new episode? Zatím k mé smůle bez titulků, ale já to přežiji. A zítra, neuvěřitelné, jde první český díl třetí řady. Proč já se na to těším, když u toho budu mít HeartAtack(hlášky naší vysoce inteligentní učitelky na... jeden předmět prostě). Už jen přitom 'Já vím, a za co jdeš ty?' mi tuhla krev v žilách. Mě teda nevadí co říkají, ale ty hlasy... Peace please. Četli jste to na té stránce od FOXu? A partnership to die for. To se mi líbí. To se mi hodně líbí. Tak to jsme si zase pěkně pokecali o Bones. No, řekla bych, že spíš trpím samomluvou, dalo by se to tak říct, ne? Já furt s těma otázkama, musím si najít něco jiného. Třeba... čkejte já samsing vysinkink. Ale ne teď hned. Nadměrné přemýšlení škodí zdraví.
 


Komentáře

1 Jenny | Web | 9. září 2009 v 17:34 | Reagovat

nové se atomaticky rovná špatnému. to je starý dobrý zákon, který nejde změnit. rozhodně je to špatné asi tak týden nebo dva, pak se stav rapidně zlepší.
PS.: moment, říkáš včera, takže už dnes... měla bych zapnout nahrávání, jinak na to zapomenu.

2 Gabik *|SB|* | Web | 9. září 2009 v 18:08 | Reagovat

Taky nám pár (doslova :-D) učitelů vyměnili a na ty nový (taky jsem si brala 2 semináře) jsem chytla profesorky, co mě už mají z těch starých, takže nic novýho. Z té jedné jsem měla radost, ale tu druhou si mohli odpustit. :-( Ale co už. No a k Bones, já na dabing nemám nervy, to si ten díl radši pustím souběžně v angličtině a odpustím si ztrátu nervů. :-D :-D Hlasy mi k nim nesedí a překlad je často úplně mimo mísu. :-?
Naděžda? To jsem netušila...tak se jmenuje naše sousedka. :-D Tak už aby to bylo, protože se novýho dílu nemůžu ani dočkat. Doufám, že to bude jako před prázdninama a v Kanadě to poběží o den dřív. ;-)

3 pusy | Web | 9. září 2009 v 22:45 | Reagovat

a partnership to die? to si musím poznamenat! to se mi líbí. samomluva je náhodou výborná věc, co já bych si bez ní počala. zato bez školy bych se obešla s radostí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama