Červenec 2009

That's not beginning of the end. That's return to innocence.

31. července 2009 v 9:31 | valleria |  Notebook
Koukala jsem kolikrát jsem v této rubrice použila obrázek na podbarvení jiný než, vy víte co. To něco, jehož název nesmíme vyslovit. Heh, nevím, proč mě to napadlo. Vím z čeho, ale nevím proč. No došla jsem k názoru, že mockrát ne a chtěla jsem se opítať či vám to prekážá? Trapný pokus o návrat ke kořenům mé existence, jestli se to tak dá říct. Moc často požívám fráze typu 'dá se to tak říct, jak to říct, řekněme' a to prekážá zase mě. Zpět k tomu podbarvení. To ubohé číslo tři mi vyšlo. Nevyšlo, já to nepočítala, ale vidím. Je jich míň než na jedné ruce prstů. Ale není to plný počet. Další podobné to něco ať už je to cokoliv možná snad filozofické teorie, dál rozvádět nebudu, protože bych se v tom buď zamotala bo bych nevymyslela originální konec. Ne že bych ve svém životě už něco originálního někdy vymyslela. To nehrozí. Ovšem uznejte ten první vede. To jste slyšeli Bones/House Crossover? Já bych si vskutku přála vidět výše zmíněné, tentokrát, osoby spolu. Oni dva. Spolu. Sebevražda. A asi proto je to vzhledem k tomu, že se natáčejí oba někde jinde značně komplikované a nepravděpodobné. Nu co už. Škoda. Přemýšlím, přemýšlím a docházím k závěru, že to je jeden z dalších nesmyslných 'articles', který kdybych nepsala, mohla jsem se nudit nějak zábavnějc. Jaká to smůla, čas je pryč. Vypršel. Vyprchal, snad? Mimochodem odjíždím na víkend pryč, kdyby to třebas nedej bože někoho zajímalo.

Do you know where your heart is?

30. července 2009 v 20:19 | valleria |  Notebook
Hluboké díky patří Gabikovi a Patty. Za ty odkazy k překladu. Hned jsem je využila. Nečekala jsem, že se někdo chytí. A opravdu velmi děkuji. Ušetřily jste mi čas a peníze... S tím druhým kecám samozřejmě, i když... jo, kecám. S tím časem mě ale napadá, jestli jste kvůli tomu o něj nepřišly vy. Ale doufám, že snad ne a třeba jste to měli někde schované a pokud ano, přišly, tak se omlouvám, ale děkuji. :-) Včera jsem neviděla Bones, jelikož jsme byli... ehm zapařit. Říká se to tak, že? Ale to se mi nelíbí. Já nepařím. Nevidím v tom žádnou logiku, či snad ještě aby mě to bavilo. Dalo by se říct, že jsem byla nepřímo donucena a bojím se, že budu donucena ještě k další věci, ale té se vskutku bojím. Děsí mě to. Zpět. Ne, že bych je už neviděla, řekněmě třikrát/čtyřikrát?, ale to bych to nebyla já, kdybych si to pak nepustila na internetu znova. Ale řekněte samy, copak se to dá počítat za špatné, když ta osoba, jejíž jméno začíná na T a pak taky na S, odjíždí užívat si do Karibiku? To si přeci nemohu nechat ujít. Znova a zase. Zajisté jsem chtěla sdělit něco smysluplného a důležitého, jako vždy, avšak se mi nepodařilo myšlenku udržet v hlavě. Nepíšu v mozku, jelikož kdo ví, zda-li v ní nějaký je. Což je, protože je nepravděpodobné, že bych jinak byla stále naživu, možná, kdybych nebyla člověk nebo žila v nějaké jiné dimenzi, třebas. Už zase magořím. Nebo jsem spíš nepřestala a pokračuji v tom. Budu přemýšlet, o čem smysluplném jsem to chtěla... Ty tečky mi lezou na nervy, ale snad dodávají na barvivosti, abyste si mohli představit doslova, jak to asi myslím. Když nad tím uvažuju, zřejmě je to stejně k ničemu a k ničemu je i to co tu několik minut sepisuju a zbytečné je přemýšlet, co jsem to chtěla, jelikož se nedomyslím. Tuším už se zbývá jen omluvit, za to to. To něco.
netuším odkaď, veřte, že to mám ve složce s nepořádkem už velice dlouho

House&Cameron

27. července 2009 v 21:55 | valleria |  SHIPS, PAIRINGS
Tak se konečně dostávám i k něčemu jinému než je, vy víte co. Pochvalte mě. Zasloužím si to. Ano. Rozhodně patřím mezi ty, kteří si rádi 'zamilovávají' dvojice, které spolu nejsou, ale už jen z několika malých důvodů by měli(v tomto případě velmi oblíbené 'because he kissed back). Zárověň u spousty je naprosto jasné, že je to opravdu nemožné a pouze výplod lidské fantazie a nepopsatelná zapálenost v každičký společný moment. Ne nejsem na tom tak špatně, jak by se mohlo zdát. Krom vy víte čeho/koho, naprosto zvládám skutečnost, že happy ending se nekoná a popravdě, jsem za to... ehm... ráda(?). Toliko, abyste věděli, že jsem taky ještě aspoň trochu psychicky v pořádku. Neříká to vždycky ten, kdo vlastně není? Přeskočme tuto část a dostaneme se k jádru věci. House/Cameron. Co vám budu povídat? Není to hezké? Najít v nespočetném množství 'normálních' dvojic někoho nenormálního? Je, já vím, že je. Avatar mimo to náleží tomuto fanpopu.

That’s right baby

27. července 2009 v 21:13 | valleria |  Notebook
Musím se přiznat, že se lehce nudím, takže se s tímhle neubírejte ani čas. Svůj volný čas jsem se snažila vyplnit něčím, co bych asi neměla, ale kdo to nedělá? O čem že to mluvím? O epizodách dvou seriálů. Bystřejší zřejmě tuší, jaké asi. Problém je v tom, že jsem včera, řekněme 'přeložila' - pochopí málo z vás, důvěru mám asi tak v Gabika, Patty a Lolu, jeden díl Angela a tři díly Bones a tím má mise končí. Dál mi to nefunguje. Buď mi to píše stránka nenalezena nebo se to začne stahovat a skončí to před polovinou, a tudíž to nefunguje. Tak Angela můžu koukat na internetu, krom té jedné, co mi naštěstí fungovala, protože tu zítra nestihnu a zrovna tahle jaksi ani na netu není funkční. Rovnou jsem toho ale využila podívala se na dva díly dopředu. S Bones je to složitější. To jsem si chtěla 'přeložit', fajn chápejte jako stahovat, v původním znění vypůjčit či ukrást, celou třetí řadu, protože jsem ji viděla jen ve slovenčtině a pouze první, šestý a poslední díl v aj. Ano, mám nedostatky. Proto jsem je chtěla napravit. Ale nemám šanci. Přes uložto, jak jsem již psala mám problémy a jinde jsem prozatím nenašla. Fajn nehledala, krom mininova.org. Kdybyste někdo věděl, kde sehnat Mummy in the maze a všechny díly potom, byla bych nesmírně potěšena. Ten avatar nebyl v plánu, aby se mi hodil k Mummy in the maze. To mi došlo až teď, že se mi to takhle sešlo. Co třeba mluvit taky o něčem jiném? Jenže o čem? Viděl jste někdo Transformers, Revenge of the Fallen? Já ano prosím. Líbilo? Líbilo. Více či méně? Méně než Transformers. Podstatné ale je, že líbilo, což je pro mě nejdůležitější. A rozhodně jim připisuji body za píseň 'Never Say Never'. Milé potěšení slyšet ji ve velkém. Mám přestat? 'obecenstvo křičí ano' Okey! Báj báj. (alespoň pro tento článek, snažím se o něco jiného ještě)

Angel, The Series

26. července 2009 v 13:41 | valleria |  WhatToWatch
Už jsi nepamatuju v jakém roce u nás začali vysílat seriál 'Buffy, přemožitelka upírů', ale vím, že jsem tehdy byla menší a byl to můj oblíbený seriál. V té době vlastně nejoblíbenější. Sama to nechápu. Já a upíři. To nejde dohromady. Vůbec nejsem na upíry. Ale od takového, jakým je Angel bych se nechala kousnout i dobrovolně. Ovšem Angel nekouše, to by to musel být Angelus a tím bych už se asi nenechala. I když uznávám, že s ním byla docela sranda. Ano, Angel je David Boreanaz, to asi většina z vás ví. Ale pochopte mně. On byl moje první 'vážná' známost. Zní to hloupě, že ano. Znáte to, někdo či něco vás chytí a vy hledáte informace, fotky a všechno kolem toho. To se mi stalo tehdy poprvé, říkám nevím jaký rok, ale mohlo mi být možná tak deset a míň. Přiznám se, že pak jsem objevila Piráty a Davida jsem jaksi nechala být. Ale pak jsem objevila Bones. Čímž úplně odbočuju. Ale možná ani tak ne. Kvůli nim a taky kvůli 'Buffy' jsem měla radost, když TV Prima ohlásila vysílání spin-offu 'Buffy', lehce navazují seriál Angel, přestože to vysílají na Prima Cool. Na stahování jsem příliš líná, to je občas, když nějaký díl nestihnu, tak proto trpím český dabing. Přejdu-li tento pohoršující fakt, tak jsem si ten seriál a jeho postavy natolik oblíbila, že opravdu koukám každý díl každý všední den. A dobře se u toho bavím. Zajímavé to zjištění, že moje sestra ho taky sleduje. A nejen kvůli mě a protože by snad 'musela'. Zdá se, že ji snad opravdu zajímá, soudě dle toho, že se jí občas nahrává, když nestíhá.

Helena Bonham Carter

22. července 2009 v 15:15 | valleria |  FamousFaces
Jak je možné, že jsem se k tomu dřív nedostala? Helenu jsem poprvé viděla tuším ve filmu 'Karlík a továrna na čokoládu', tedy v tém době, kdy byl hlavním předmětem mé pozornosti Johnny Depp. Všichni by jsme se zřejmě shodli na tom, že to byla taková velmi milá hodná maminka. Avšak na upoutání speciální pozornosti to nestačilo, aspoň ne mě. Naštěstí jsem chvíli na to poznala osobu, která mě dnes a denně ohromuje a Helena byla, je, její oblíbenkyní. A krom nalezení zalíbení v její osobnosti pak přišel Sweeney Todd s paní Lovett a Harry Potter s Bellou. A více není třeba říkát, psát v tomto případě. Snad jen, že takhle originální osobu s takový stylem jinou neznám. Fascinuje mě.

It’s like the galaxy

22. července 2009 v 10:51 | valleria |  Quotes
You all work such long hours. What gets you through the days ?
David : I stare at Emily's eyes, and it's like the galaxy. I just watch and observe many, many moons.
Emily : You shouldn't quit your acting day job to write poetry, but thank you.

Všichni pracujete dlouhé hodiny. Čím přežíváte ty dny?
David: Zírám na oči Emily, je to jako galaxie. Jen se dívám a pozoruju mnoho, mnoho měsíců.
Emily: Neměl bys přestat hrát kvůli psaní poezie, ale děkuju.

'David is the first to protect everybody'

20. července 2009 v 15:49 | valleria |  DAVID GALLERY
Hat. Strips. Smile. Eyes. Don't tell me you need more.

Ralph Fiennes

20. července 2009 v 15:22 | valleria |  FamousFaces
Kdo by neznal či snad neviděl Harryho Pottera. Ať už je Voldemort jakýkoliv zlý zloun, v podání Ralpha Fiennese to nejde jinak. Samozřejmě ho můžete nenávidět, za všechny oblíbené či neoblíbené ale známe postavy, kterým vzal život, ale zároveň mu musíte fandit. Musíte ho zbožňovat. Mě ale taky hlavně zaujal jako chladný vévoda z Devonshiru ve filmu Vévodkyně, kde si zahrál po boku mé oblíbené Keiry Knightley. Nemusí říct ani slovo, ale vy se přesto dozvíte vše, co je třeba vědět. Talent mu nejdu upřít. Jeho filmografie je velmi rozmanitá, díky čemuž dokázal, že zvládne zahrát cokoliv.

Hey, you have a nice car!

20. července 2009 v 14:39 | valleria |  gallery
Vytvořeno ještě v době nebreč, vyfotografováno před třemi měsíci minulý rok.

Well two hands are better than one, Booth. - Well last time I looked, I have two hands...see. Thanks.

17. července 2009 v 14:15 | valleria |  Notebook
Kdo vymyslel několika desítkové stupně nad nulou? Vždyť to přínáší spíš nevýhody než-li naopak. Já osobně to už nezvládám. Možná to je tím, že jsem přes hodinu kolem pravého poledne, a to stále nechápu, proč se říká, že je to pravé poledne jen v létě, dřepěla na přímém slunci. Proč jsem to dělala, když mi bylo hned jasné, že si pak budu akorát stěžovat? Jednoduše. Jsem totiž magor, jak říkám stále a stále říkat budu. Události z poslední několika dílů Angela mě tak rozhodily, že jsem se rozhodla udělat si 'pěkné' do/od-poledne' , vytiskla jsem si asi osm popisů epizod čtvrté řady, pochopitelně těch blíže ke konci a četla jsem. Já jsem četla! Sice ne naplánovanou knížku, ale četla! Řeknu vám, asi to nebyl dobrý nápad. Půlku jsem pochopila, ale konec rozhodně ne. A přiznám se, stále mi vadí fakt, že za Cordelii nastupuje Spike. Nikdy jsem ho neměla ráda a pravděpodobnost, že začnu, je tak malá, že se ji ani nesnažím vyčíslit v číslech. Potřebovala bych nějakého odborníka, Cordelie, tedy Charisma odchází, protože... Jediná věc, krom nesmyslného nápadu tvůrců, která mě napadá je ta, že byla v tu dobu opravdu v jiném stavu, i když připouštím, že to zřejmě neměla tak těžké jako její seriálové druhé já. Nebo je to hloupost, která se zrodila v mé absolutně prázdné hlavě? Pokud je ale prázdná, jak jsem díky ní na něco mohla přijít? Toť ta osudová otázka. Mimochodem zvládl by mě někdo hodit na ten avatar taky? A jak to, že tam ještě nejsem? (206_BONES)

If you keep living trying to protect yourself, nothing is ever gonna touch you.

15. července 2009 v 14:42 | valleria |  Notebook
Není to krása, vyjít si ven za hřejícího slunce, posadit se na houpačku a nezávazně se pohupovat, sem a tam? Poté si dát doma sklenku vychlazené vody a odpočívat. Dobrá, voda není vychlazená, ale je s ledem. A přiznávám, že jsem si zprvu připadala jako idiot, když se sama se psem houpu na veřejné houpačce, přestože kolem nikdo. Pes se se mnou samozřejmě nehoupal. Ten, či spíše ta, si v klidu pobíhala okolo a venčila se. Překonala jsem samu sebe a na houpačce vytrvala, dokud jsem neshledala, že je pravý čas odvést drahého chlupáče o kus dál. Dokonce jsem si i sundala mikynu, jelikož slunce se po bouřlivém ránu rozhodlo zahrát si na velkou silně žhnoucí kouli. Jaký to úspěch. Vidíte i ten avatar? Nejsou to Bones! Dělám pokroky. Pomaloučku, polehoučku a opravdu jen malé spíš krůčky, ale přeci. Důvod k radosti to ovšem není. Uvažovala jsem i nad tím, zda-li není na čase změnit tapetu mého mobilního telefonu. Už přes půl roku mám nastavenou jednu stejnou fotku. Když ono to takhle vypadá stále dobře.

Yes Man

15. července 2009 v 11:40 | valleria |  WhatToWatch
Yes! Tak jsem konečně měla možnosti vidět Zooey Deschanel. Ano, vím, opět komedie. Ale prozatím mi schází nálada na filmy trochu vážnější či jak to nazvat. Myslím, že tahle byla vcelku povedená. Nasmála jsem se docela dost. 'Myšlenka' filmu se mi líbila a řekla bych, že bych tu techniku taky mohla někdy zkusit. Nemyslím, že bych na tom byla tak špatně, telefony zvedám, ale v jiných záležitostech pokulhávám tak jako tak. Jinak k filmu. Opět to není nic převratného, ale co? Nezávazné pobavení ještě neuškodilo. Je to Jim Carrey. A ten ač v některých filmech možná přehání či spíš nečiní dostatečně, je mi sympatický. Maska, Ace Ventura, Grinch a spoustu jiných. Asi víte, co si představit. Já jsem si tenhle film ale vážně užila a i se těším až to uvidím znova se zbytkem rodiny, tentokrát však už v češtině. Abych se vyjádřila k Zooey. Četla jsem toho o ní hodně dobrého v různých směrech, ale asi bych na ni jen tak nenarazila, kdyby to nebyla sestra Emily. To hlavně kvůli ní jsem film chtěla vidět. A jsem spokojená. Nezklamala jsem se. Obě sestry 'Deschanel' jsou talentované, sympatické a zajimavé osobnosti. Každá je úplně jiná, ale zároveň jsou si dost podobné, a to opravdu nemluvím o vzhledu.

Ten Největší

13. července 2009 v 11:06 | valleria |  WhatToWatch
Se ségrou jsme půjčily filmy, lépeřečeno já si vybrala tři a ona čtvrtý. S Robem Schneiderem, Big Stan. Včera jsem si to tedy i s mamkou pustily a jak tak nějak koukám... Seděla jsem u počítače a poslouchala jsem to, ale na obraz se moc pozor nedávala jen občas. Pak jsem tam nějak ale zabrejlila a říkám si 'tu znám'. To je Jenn!? Tak se ptám 'ta hraje v Housovi, že jo?', víte, zeptala bych se jestli je to Jennifer Morrison, ale sestra si zřejmě na jména moc nepotrpí, takže by možná ani nevěděla koho myslím. Ale ano, byla to Jenn. Tuším jsem o filmu kdysi slyšela, ale prostě mi to nedocvaklo. Vypadá tu totiž dost jinak. Dobře, sluší jí to. A s českým dabingem zněla poněkud nezvykle, musím si to zapnout v aj, ale jinak můžu říct, že tam byla skvělá. Stejně tak film. No, je to americká komedie, co byste chtěli? Ale filmů s R. S. jsem viděla docela dost a tuším se mi všechny líbily. Nejradši mám asi Hot Chick, ale co se týče samotného Roba, tak mi byl v Big Stan asi nejsympatičtější. Normálně vypadá jako takový ucho, ale tady vypadal opravdu dobře. Zábavné to bylo, což když komedie je, tak splnila svůj účel. A Jenn mě pobavila snad nejvíc. Svou roli zvládla vážně výborně. Ovšem, nedá se zaručit, že se u toho každý pobaví.

"David & Emily chomping at the bit for each script revision...

11. července 2009 v 13:39 | valleria |  FamousInPicture
... These two want to get back to work so badly. What's wrong with a vacation?"
Jedny z mých oblíbených David/Emily fotek. Veselé, zajimavé a holínky s lopatou jsou prostě zase něco extra. Oba vypadají skvěle. Jak jinak. Přemýšlela jsem, proč se pátá série začala natáčet zrovna devátého. Proti datu nic nemám, jen že je to čtvrtek. Zvláštní den pro první den nové série. Každopádně podle toho, co jsem zatím četla, spoilerové scénáře nepočítaje, jelikož zrovna k prvnímu dílu neuvěřím dokuď neuvidím, se zdá, že se máme opravdu na co těšit. Což vlastně vzhledem k finále z května byla jasné i předtím. Titulek a jeho pokračování před textem z úst, chápejte jako Twitter, Harta Hansona.

One and only

9. července 2009 v 21:49 | valleria |  Notebook
Mohla bych tu sáhodlouze vyprávět o tom, jak se tu z nedostatku času nic moc neobjevuje, ale radši to přeskočím. Ono to zas tak složité není, ale soudě dle mého znamení Panna jsem perfekcionista a puntičkář, takže bych z toho udělala dlouhé vyprávění a ono to snad ani není o čase. Mimochodem, už jsem si zvykla na to, že umřu jako stará panna. I když třeba. Pokud opravdu svět skončí 2012, umřu jako mladá panna. Tak nějak ani nevím, co je horší. Vyjde-li mi to zítra, tak snad začnu 'tvořit' nový design, jen stále nevím jaký. Jako vždy. Klasika. Ale musím se pochválit. Teoreticky není za co, ale prakticky? To je jiná. Možná je to naopak. Koho to ale zajímá?
Jednoduše jsem si půjčila tři filmy, které jsem chtěla vidět v kině, ale jaksi mi to nevyšlo. A pozor! Jeden je i se Zooey Deschanel. Konečně budu mít příležitost ji vidět hrát, či vůbec se nějak projevovat. Pokud jde o filmy, viděla jsem jeden film, který jsem chtěla znovuvidět, je to sice jeden z padesáti, ale to už je úspěch a taky jeden nový. Ten jsem sice neplánovala, ale i tak je to stále úspěch. Navíc jsem si půjčila knížku. Povinnou četbu, kterou jsem mimochodem koncem prvního roku odevzdávala do čtenářského deníku. Tuším chápete oč jde. Zbývá mi jich ještě šest přes prázdniny. A ještě dotaz. Možná nebudete vědět, snad jo. Už jsem se ptala mé drahé sestry i maminky, ale ani jedna nevěděla, nehledě na to, že si myslely, že vtipkuju. Totiž, když o našem v uvozovkách, tím myslím, že to není pravda, dokonalém tatínku říkám například 'On nás celý život živí a my jsem takoví nevděčníci' nebo 'Ty mi zakazuješ trávit s tatínkem čas, mě od něj odvádíš, ty si tak zlá' a směřuji to ke své starší sestře, je to ironie nebo sarkasmus? Či je to slátanina obojího, tudíž ironický sarkasmus? Kdokoliv ví, pomožte.

PIRATES OF THE CARIBBEAN, MUSIC VIDEOS

8. července 2009 v 10:13 | valleria |  MY VIDEOS
Všichni ti, kteří tvoří videa a nahrávají je na youtube, mají jistě stejný problém jako já. Odsud se totiž videa častou mažou kvůli autorskému právu na použité klipy či hudbu. Já už takhle ztratila přes polovinu svých videí a jelikož si je po nahrání na youtube vždy smažu, ani jedno nemám uložené. Rubriku s videi tedy upravuji, ta která už nefungují jsem smazala a zjistila jsem, že pár jich tu chybí. Ty přidávám v tomhle článku. A od teď už nebudu nahrávat na youtube. Založila jsem si účty na megavideu, imeem a také bonestube. Tahle videa jsou ještě ze starého účtu - LizzieSparrow1. Víte, co mě štve nejvíc? Ne ta smazaná videa ale naopak ta, která na youtube jsou, ale nemůžu je sledovat, protože jsou zablokovaná jen v některých zemích. No není to ironie? Aby zablokovali sledovanost videa v zemi, ve které bylo nahráno. (Johnny/Keira, Keira Knightley a David/Emily - ironické je navíc ještě to, že zrovna tahle videa jsem brala za ty lepší)

The Best Of Pirates 3. Dělala jsem ho ještě než šel třetí díl do kin, tudíž jsou na něj použila pouze klipy, které vyšli při propagaci. Z natáčení, scénky, trailer. Lehce jsem namixovala soundtrack z Pirátů a tohle je výsledek. Videi se moc nechlubím, nemám důvod.

Můj vlastní Jack Sparrow

4. července 2009 v 16:27 | valleria |  gallery
Letos či spíš možná mám psát loni na Vánoce jsem obdržela tento dar. Povlečení do mé drahé postýlky s Pirátama s Karibiku, konkrétně s Jackem Sparrowem. Přišlo mi to trochu hloupé, když jsem to otvírala, říkala jsem si, že už přeci nejsem dítě a co na tom, že je to můj oblíbený film? Víte, já jsem totiž naprosto nespontání osoba. A tohle pro mě bylo trochu zvláštní. Já si totiž připadám hloupě už jen, když si nastavím nějakou "konkrétní" tapetu na plochu počítače, tedy pokud to není naprosto neznámá krajina, či postavička náhodou na internetu nalezená. Snažím se to vylepšit. Trošku mě uklidňuje fakt, že pokud dobře vím tak i Lenka má své pirates povlečení, a to je starší než já.

Extremely geeky king of the lab.

1. července 2009 v 21:31 | valleria |  Notebook
...um... funeral?
Mnohem lepší dnes večer. Napůl díky mému plánu, jak uniknout 'tomu' a taky díky Pusy. Milionové devče. Nezáleží na tom, jak to udělala, i když fakt, že pomocí Bones je pozoruhodný, důležité ovšem je, že to udělala. A je vždycky pěkné, když se někdo snaží. A marná snaha to opravdu nebyla a já jí musím poděkovat. Děkuji. Mnohokrát. Jsem vážně ráda, že alespoň jednu výhodu to zabíjení času u krabice se spousty dráty a čudlíky má. Poznání úžasné vyjímečné osoby. A přestože by se mohlo zdát, že tenhle článek je snad zbytečný, není. Vyjadřuje mé díky.
Skoro bych zapoměla, další důvod proč mít lepší náladu. Je středa. Já obvykle středy nesnáším, ale to jen kvůli školnímu rozvrhu. Teď když škola není, a hlavně už to není úterý, tak je středa dobrá. Zmateni? Zřejmě už to tak bude. Fajn, jednoduše. Bones. Dnes večer dvacetdvapatnáct dle programu. Jeden z těch opravdu výborných dílu a hlavně Epps. Je to hajzl, uznávám, ale má to grády.

Stopped by a policeman

1. července 2009 v 21:02 | valleria |  DAVID GALLERY
To jsem si nemohla odpustit. Davida odchytl policista kvůli autogramu :)