Květen 2009

Jennifer Love Hewitt

29. května 2009 v 20:29 | Valleria |  FamousFaces
S Jennifer jsem toho moc neviděla, tuším to byl Garfield a Před svatbou ne!, ale tyhle dva filmy mi stačily, abych si jí oblíbila. Je prostě sympatická a dobrá herečka je to podle mě taky. Mezi Affs mám nyní i blog, jehož autorka Gabik o Jenn velmi často aktualizuje, takže o ní mám i přehled :) A třeba se o prázdninách konečně dokopu k tomu, abych zkoukla seriál Ghost Whisperer, ve kterém hraje. I když si nejsem jistá, že si můžu dovolit další oblíbený seriál, protože to už by bylo opravu moc.

David as Booth

27. května 2009 v 21:48 | valleria |  DAVID GALLERY
Lze ho snad nezbožňovat??

Dave&Em

27. května 2009 v 21:45 | Valleria |  bones
Sully ho ráda nemám, tudíž ani herec mi není zrovna sympatický, ale nevadí. Furt je tu David s Emily, a tahle fotka je sakra povedená. Jedna z mých nejoblíbenějších, co se D/E týče.

Let's visit

22. května 2009 v 16:07 | Valleria
http:// absurdity.blog.cz
http:// britishstars.blog.cz
http:// bones-lovely.blog.cz
http:// bones-kosti.blog.cz
http:// charming-chrissy.blog.cz
http:// csi-4ever.blog.cz
http:// ericadurance.blog.cz
http:// forever-buffy.blog.cz
http:// housecameronpair.blog.cz
http:// immortal-love.blog.cz
http:// lifeinthephotography.blogspot.com
http:// myheartland.blog.cz
http:// orlandobloomworlds.blog.cz
http:// rachel-mc-adams.blog.cz
http:// sabkyyyy.blog.cz
http:// youngandfree.blog.cz

Find me on
http:// emilydeschanel.blog.cz
http:// michaela-conlin.blog.cz

Bones Season 4 Finale

16. května 2009 v 18:28 | valleria |  Notebook
Dalo nám, co jsme chtěli, nečekaným způsobem. Hodně lidí tvrdí, že to bylo hrozné, hlavně kvůli tomu, jak to skončilo. Myslím, že takový závěr zřejmě nikdo nečekal. Byli naštvaní, že slibovaná postelová BB scéna, nebyla reálná, přestože měla být. Copak reálná opravdu nebyla? Opravdu pouze poslední necelé dvě minuty byly skutečné Bones a předchozích čtyřicet minut pouze herci, které známe, se stejnými seriálovými jmény, ale s úplně jiným charakterem, které nás měli dovést k tomu, že si Brennanová uvědomuje své city k Boothovi? Tak trochu.

I think I'm gonna die. Save me.

13. května 2009 v 22:06 | valleria |  Notebook
Ano, je to tak. Magor se prostě pozná. No, nevím jestli magor, abych neurazila někoho, kdo je na tom podobně, ale v mém případě je to magořina. Už několik týdnů se nemůžu dočkat závěrečného dílu 4.řady Bones. Když opomenu fakt, že nové díly mi budou chybět. Po promo videu dvojnásob a po jistém klipu(viz níže) už vůbec. Přestože nic nenasvědčuje tomu, že by snad ty úžasné scény měli být skutečné, nýbrž součástí jakého si snu/halucinace/alternativní reality/či podobné záležitosti. No, ale kdo ví, jak se to ještě vlastně vyvine. Já to budu vědět zítra kolem čtvrté hodiny... tedy doufám, že se mi to rychle stáhne. Díky Kanado! Nesmím zapomenout na 'apologize', na kterou v tomto případě snad příliš pozdě - za to, že je tu jaksi pusto. Ale říkám, magor. Nemůžu se soustředit na nic jiného. Divím se vůbec, že jsem v klidu zvládla napsat školní testy a podobně. Horor bude přežít zítřek. Štěstí, že máme jen 5 hodin♥ Tak já jdu něco "dělat".

Reese Witherspoon

8. května 2009 v 17:32 | valleria |  FamousFaces
Asi jen málo lidí nevidělo film Pravá Blondýna. Hloupoučká blondýnka posedlá růžovou. Klasika. S podivem je ale to, jak inteligentní je její představitelka. Reese je rozhodně jedna z nejtalentovanějších hereček současti. V hlavě to má srovnané a je to žena na pravém místě. Hrála ve spoustě zajímavých filmech, například Walk the Line nebo Penelope. Je také tváří kosmetické značky Avon, která bojuje za ženská práva a proti rakovině prsu. Bez mučení se přiznám, že jako asi spousta holek, které PB viděly, jsem jistou dobu chtěla být právnička. Naštěstí pro mě, mi rychle došlo, že to nepůjde tak snadno jako ve filmu.

You have to be bad, to be good.

4. května 2009 v 17:24 | valleria |  Notebook
Ať přemýšlím jak přemýšlím, nenapadá mě nic kloudného. Nejen co dělat, ale třeba i co teď psát. Tak proč vlastně píšu? Sama nevím. Ono kloudného by se dělat něco přece jen dalo. Třeba si připravit školní tašku a vůbec se na to učení alespoň mrknout. Na co ale, že? Nejen že zanedbávám školu z nedostatnu chutě, aneb z dostatku přílišné nechutě, nepředřu se ani tady. Ráda bych, ale už ani k tomu se nedonutím. Je to se mnou špatné. Ke všemu mi leze na nervy youtube. Jistá osoba si tam nahraje videa, na kterých se tak "nadřela", z pc je naivně smaže a co již zmíněná internetová stránka ráčí provést? Videa smazat nebo zablokovat některým zemím kvůli autorskému právu použité hudby ba klipů. No není to ironie, že si nemůžete pustit vlastní video? Což o to, nejsme přeci narcisté, ale člověka by napadlo, když ty videa nemá uložené, že si je zpětně stáhne a nahraje na jiné místo. Jak to ale má udělat, když se nemůže dostat na adresu? Zřejmě nijak. Když to vezmu z jiného konce, tak chytám depresivní náladu při pomyšlení, že už pouze dva nové díly "kostí" a pak dlouhá letní pauza, nepočítám-li vysílání TV Prima, která už počtvrté vysílá první dvě řady. Snad to na podzim už konečně vyjde s tou třetí. Jen dva díly a ještě takové díly. Kdy je člověk zmatený už dopředu, při tom by se tím nemusel vůbec zabývat a jednoduše jen počkat dokud to neuvidí. To by to ale potom nebyl člověk, že. Ač je to k neuvěření, zbývá mi ještě kousek, spíše kousíček, zdravého rozumu, který mi napovídá, že bych už raději měla napsat fin. Tak tedy FIN.