Březen 2009

TV Guide's Sexiest

26. března 2009 v 17:05 | valleria |  DAVID GALLERY
just because he has the socks, you know, that's all

It's pretty hot in here, isn't it?

18. března 2009 v 15:28 | valleria |  FamousInPicture
A mě už opravdu docházejí slova.


The Center

5. března 2009 v 22:28 | Valleria
 nic zajímavého
 kam ráda zajdu
 využívám photofiltre
 s WMM toho moc nenaděláte
 a co na to já? nuda


I Heart

5. března 2009 v 22:13 | valleria
universe
::| Famous
ti talentovaní
dua s jiskrou
obrázková galerie
::| Quotes
zaujalo mne
co ráda sleduji
hudba mého života
hudební či zábavná videa

Dr. House

5. března 2009 v 20:48 | Valleria |  WhatToWatch
Kdo by ho neznal? Myslím, že představovat v tomhle případě vůbec není třeba. Geniální ale ignorantský autoritu nezastávající doktor Gregory House a jeho vcelku normální tým. A aby to nebyl další seriál z doktorského prostředí, je zaměřený hodně na vývoj postav a vztahy. A nebyla bych to já, kdybych si i zde nenašla něco navíc. Nejsem to ale jen já. Vím, že v tomhle mám oporu. House/Cam.

Dr. House (anglicky: House M.D.) je dramatický americký televizní seriál z lékařského prostředí, který vznikl v roce 2004. Seriál režiséra Davida Shorea byl vytvořen v produkci Paula Attanasioa, Katie Jacobsové, Davida Shorea a Bryana Singera a vysílá jej stanice FOX. Děj se odehrává ve fiktivní fakultní nemocnici Princeton-Plainsboro v New Jersey. Hlavní postavou seriálu je Dr. Gregory House, který vede diagnostické oddělení a má za úkol řešit obtížné případy. K ruce má tým specialistů, který se sestává ze tří doktorů - neurologa Erica Foremana, imunoložky Allison Cameronové a specialisty na intenzivní péči Roberta Chase. Ve čtvrté sérii je jeho tým obměněn a je v něm specialista na plastickou chirurgii Chris Taub, specialista na tělovýchovnou medicínu a rehabilitační lékařství Lawrence Kutner a tajuplná "Třináctka", která má specializaci na interní medicínu.
wikipedie.org

Sběratelé kostí

5. března 2009 v 20:37 | valleria |  WhatToWatch
Dramatický kriminální seriál byl natočen na základě skutečných případů podle knih antropoložky a spisovatelky Kathy Reichsové, kterou v seriálu představuje Emily Deschanelová.
Coby soudní antropoložka doktorka Temperance Brennanová pracuje v Jeffersonově institutu, ve volném čase píše romány a především pomáhá s řešením složitých případů FBI. Úzce spolupracuje s agentem Seeley Boothem, který ji nazývá přezdívkou "Kůstka". Temperance Brennanová je naprosto racionálně uvažující žena, která dokáže vyčíst stopy v kostech obětí, na něž běžné metody nestačí, ať jsou jakkoli staré nebo poničené.
V tom jí také zdatně pomáhá její tým z laboratoře: svérázná Angela Montenegrová, která přišla na jedinečný způsob jak převést místo činu do počítače a trojrozměrně ho na obrazovce zobrazit; Zack Addy, mladý asistent, zázračné dítě, jehož vysoké IQ mu ve skutečnosti brání dokončit řadu doktorátů, do nichž se pustil; "bručoun" doktor Jack Hodgins, odborník na hmyz, výtrusy, spory a minerály; a doktor Daniel Goodman, impozantní ředitel laboratoře. V mezičase byla do týmu jmenována jako šéfka ještě Camille Saroyanová, což zpočátku přinášelo "Kůstce" i ostatním členům týmu potíže a nedorozumění; postupně se s ní ale tým sžívá. Navíc jde o bývalou přítelkyni agenta Bootha, což zřejmě Brennanové vadí, ačkoli si to sama zatím není schopná přiznat. Mezi Brennanovou a Boothem totiž existuje od počátku jakési záhadné vlnění, které se oba snaží potlačovat.
Ale i téměř každý z týmu skrývá svého "kostlivce ve skříni", své malé tajemství z minulosti…
TV Prima

Hollywood Life Magazine

4. března 2009 v 16:54 | valleria |  DAVID GALLERY
He's hard to resist, isn't he? První fotografie zdobila display mého mobilního telefonu pěkný pár měsíců. Kdyby jen pár. Tato tapeta drží první místo, co se týče doby, po kterou mi tam kdy něco vydrželo.