Prosinec 2008

Hugh Laurie

21. prosince 2008 v 22:43 | valleria |  FamousFaces
hugh lauriePři jméně Hugh Laurie se každému zřejmě vybaví arogantní ale ve své práci geniální dr. Gregory House. A aby taky ne. V cenami ověnčeném celosvětově úspěšné seriálu House m. d. je to právě Hugh, díky komu je seriál tam, kde je. Víte, dívím se, že se svým talentem nebyl slavnější už dříve. Samozřejmě v Británii musel být, ale mám na mysli mezinárodně. Krom House si ho také pamatuji z Myšáka S. L. a 101 dalmatinů, a už se těším, až ho uvidím i v něčem jiném. Krom herectví ale oplývá inteligencí, a hudebním nadáním. Co ale mohu sama posoudit jsou i jeho spisovatelské vlohy. The Gun Seller jsem si vyprosila k Vánocům a je to jedna z mých nejoblíbenějších knih. Nechybí jí humor, napětí, zápletka a dokonce se tu najde místo i na vztah. A v neposlední řadě vyzdvihnu ještě jeden fakt, a to že na svůj věk je neskutečně pohledný.

Jennifer Morrison

21. prosince 2008 v 22:19 | valleria |  FamousFaces
Všichni ji známe jako dr. Cameron v celosvětově úspěšném seriálu Dr. House. Musím se přiznat, že o toho Jenn moc nenačtu, ale je sympatická. A jako Cameron si ji prostě nelze neoblíbit. Krom toho jsem ji viděla i napřl v Big Stan, kde se svou rolí hloupočké přítelky opravdu zabodovala. Ve filmech 100 žhavých tygřic, Přežít Vánoce a Mr. & Mrs. Smith si ji moc nepamatuji, ale viděla jsem, to se také počítá. Doufám, že budu mít v budoucnu příležitost vidět i v jiných filmech. Myslím, že má našlápnuto na úspěšnou kariéru. Vždyť už nyní ji zná půlka světa.

Booth/Brennan - Firstime

20. prosince 2008 v 22:39 | valleria |  MY VIDEOS
První video, které jsem nenahrála na youtube. Nebylo to vlastně z vlastní vůle. Nebrali mi ho kvůli autorskému právu na písničku. Je to hloupý. Všechny videa teď budu dávat buď na megavideo nebo na imeem. Kupodivu se mi tohle celkem líbí, ale asi to bude tou písničkou, protože tu já úplně zbožňuju. Firstime - Lifehouse.


Keira Knightley

20. prosince 2008 v 22:06 | valleria |  MY VIDEOS
Kdysi jsem často dělávala různá hudební videa. O Pirátech, hercích a později i o Bones. V poslední době jsem žádné neudělala, jelikož mě to nebaví s Movie Makerem a jsem líná stáhnout si něco lepšího, je kolem toho spousta instalování a shánění. Třeba se jednou dokopu. Ale už je nebudu nahrávat na youtube. To mi totiž za poslední půlrok smazalo polovinu všech mých videí, i ze starého účtu. Nemám je nikde uložené, tudíž mě to štve. Všechen ten čas